Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b6 Cabrio V6 2.5Tdi BDG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!to moje Audi w Carbrioleciku

Silnik-2.5 TDI V6 163KM (obecnie 180KM)Przebieg 138tyś

Skrzynia-6 stopniowa Multitronic,mozliwość zmiany biegów na kierownicy

Wyposażenie:

climatronic

podgrzewane fotele

skóra

elektryczne fotele

elektryczne szyby

dach otwierany z guzika

felgi audi 18 cali,opony yokohama parada spec 2 225/40/R18

pełna navi RNS

pełny komputer pokładowy

kierownica multifunkcyjna

grill s-line

tylni zderzak RS na dwa osobne wydechy

czujniki parkowania

alarm

Brak:tempomatu i ksenonów:(

IMAG0166.jpg

IMAG0167.jpg

IMAG0162.jpg

IMAG0121.jpg

IMAG0120.jpg

IMAG0123.jpg

IMAG0149.jpg

Opublikowano

Gdzies mi nie lezy srebrny gril do srebrnego auta:wink:

powodzenie i bezawaryjnosci

Opublikowano

grill mi się nie podoba. poza tym śliczne cabrio :good:

Opublikowano

to racja, grill jest :thumbdown:

cabrio fajna sprawa :kox:

Opublikowano

pokaż tylny zderzak RS bo jestem bardzo ciekaw co to :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylny zderzak idzie w tym tygodniu do malowania na srebrno ale jeszcze nie załozony:) no i dwie srebrne koncowy średnicy garnka będą:)haha

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

uwierz mi ze na żywo wygląda za***iście,taki juz był jak kupiłem ale nie wyobrazam se czarnego albo jak niektórzy pomarańczowego z targu bo to sie nadaje na wiocha.pl

Opublikowano

własnie czarny idealnie by pasował do dachu i środka lamp... :wink:

Opublikowano

nikomu nie ubliżając, ale dla mnie cały srebrny z literką S jest wiochą :decayed: ale to Tobie ma się podobać :wink:

Opublikowano

Łooo w mordę srebro w grilu aż po jajcach bije, wywal to chłopie albo przynajmniej zmniejsz do normalnej ilości :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie czy bedą mi pasować tylne lampy z cabrioleta tego nowszego po liftingu z tym grilem do dołu??

Opublikowano

tylne? powinny, jeden kolega z naszego klubu wkładał do swojego cabrio te z B7

Opublikowano
  • Autor

hah a co do cabrio to za***ista sprawa tylko ze ostatni raz słońce było w zeszłego roku hehe no ale dupeczki chętnie wsiadają:decayed:

Opublikowano
własnie czarny idealnie by pasował do dachu i środka lamp... :wink:

+1

bezawaryjnosci zycze i powodzenia w modach

tylko z chromem nie przesadzaj bo popsujesz takie ladne auto:wink:

Opublikowano
  • Autor

ok:wink:Dziękować:decayed:

Opublikowano

ja bym kolego grile w czarny mat robil:decayed: koles w b6 tez tak mial i namawialem go pol roku az dal sie przekonac pomalowalem plastiDipem w razie czego latwo zrywasz bez sladu. ale zostalo bo sie spodobalo Bardziej agresywnie wyglada i do tych ciemnych lamp to kosssaaa:naughty:

Opublikowano

szerokości kolego... szkoda że póki co aura nie pozwala cieszyć się z jazdy w 100 proc. autko ładne ;)

Opublikowano

Grill koło do zmiany i będzie cabrio asz miło :kox:

Opublikowano
  • Autor

mam pytanko bo zmieniam teraz zderzak tylny i w tym starym sa czujniki pdc dokładane takie wystające a w tym nowym mam orginalne na rowno ze zderzakiem,czy da sie to podłączyc bez problemu czy wiązka jest pociągnięta w tym cabrio fabrycznie juz i jesli tak to gdzie szukać tego modułu do podłączenia??szukałem w bagazniku w boczkach ale to nie jest jak w zwykłej A4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.