Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę grupy 000BS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów na forum.

Zwracam sie do Was z prośbą o ocenę grupy 000, dokładnie to chodzi mi i kąt wtrysku oraz czujnik temperatury płynu. jest to moje pierwsze spotkanie z VAGiem więc myślę że bedzie coraz lepiej. Dodam że w sterowniku silnika miałem błąd 00626 oraz 00522. Usunąłem je i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem. Czekam na opinie. Pozdrawiam.grupa000.bmp

Opublikowano

kat wtrysku masz w normie.

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie

Dzięki za odpowiedź, na forum są różne odpowiedzi na temat kąta wtrysku ale wolałem się upewnić. Dziś wróciłem z trasy (rozgrzane autko) i zrobiłem ponownie grupę 000BS i temperaturę teraz wyświetla inną (kol. 7) nie wiem w jakich to jednostkach i nie wiem czy jest to ok? Jak ktoś wie o co chodzi to proszę o opinię.

Dzięki.

grupa000nowa.bmp

_________________________________________________

JUŻ ZNALAZŁEM

Kolumna 7 wartości od 80 do 35 co odpowiada temperaturze 80 do 110 stopni. Czyli licząc proporcje miałbym temp. ok. 99 stopni??? :mysli: Log001 pokazał mi temperaturę 85,5 stopni, więc teraz nie wiem czy przejmować się wskazaniem z kolumny 7???

Opublikowano
  • Autor

Czyli wszystko jest ok, temperatura w normie.

Dzięki.

Opublikowano

Kat do korekty. Musi byc 51-54 w 2 pozycji dla 000 BS.

Opublikowano

Kat do korekty. Musi byc 51-54 w 2 pozycji dla 000 BS.

... oraz silnik niedogrzany... przy sprawdzaniu kata wtrysku powinno byc 65-66 w polu siódmym - co odpowiada tem. 90*C

Pozdr

Opublikowano

termika silnika do poprawy [termostat] ..

kat wtrysku bym zostawil ...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedzi, przegoniłem pare razy autko i faktycznie ta temperatura jakoś tak niedomaga. Wymienie termostat i podepne VAG.

Pozdrawiam

Opublikowano

kat wtrysku bym zostawil ...

ja bym go jednak przyspieszyl :wink4:

Opublikowano

kat wtrysku bym zostawil ...

ja bym go jednak przyspieszyl :wink4:

zobaczymy co bedzie po wymianie termostatu ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam kolegów

No i po wymianie termostatu mam takie oto wyniki:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

,0.01, 041, 047, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 147

,0.33, 041, 048, 000, 024, 102, 203, 073, 129, 147, 146

,0.68, 041, 047, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 146

,1.03, 041, 048, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 147

,1.39, 041, 047, 000, 025, 101, 203, 073, 129, 147, 145

,1.74, 041, 047, 000, 025, 102, 203, 073, 129, 147, 146

,2.09, 041, 047, 000, 025, 101, 203, 073, 129, 147, 147

,2.44, 041, 047, 000, 024, 102, 203, 073, 129, 147, 146

,2.79, 041, 046, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 144

,3.14, 041, 050, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 148

,3.50, 041, 049, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 144

,3.85, 041, 048, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 146

,4.20, 041, 047, 000, 024, 101, 203, 073, 129, 147, 143

Proszę Was o opinie

Ps dorzuce jeszcze gr 001

ST /min, mg/R, V, °C,

,0.01, 861, 5.0, 1.680, 85.5

,0.40, 861, 4.8, 1.660, 85.5

,0.80, 861, 5.0, 1.680, 85.5

,1.20, 861, 5.0, 1.680, 85.5

,1.60, 861, 4.8, 1.680, 85.5

,2.00, 861, 5.0, 1.680, 85.5

,2.40, 861, 4.8, 1.660, 85.5

,2.80, 861, 5.0, 1.660, 85.5

,3.20, 861, 5.0, 1.680, 86.4

,3.60, 861, 5.0, 1.680, 85.5

Opublikowano

termostat z ASO ?

nie jest zle ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie z ASO i co dziwnego to tylko kąt się poprawił a pozycja z kol 7 jest jaka była no i temperatura w logu 001 już nie spada poniżej tych 85,5 st. raz to nawet była 86,4 st. Więc tak zostawić czy coś robić jeszcze z tą temperaturą???

PS. z kątem wtrysku nic nie ruszałem...

Opublikowano

Wczoraj wymienilem termostat (ori z ASO) i mam idealnie 90 *C...

IMHO - kąt do minimalnej poprawy

Opublikowano

IMHO - kąt do minimalnej poprawy

dajcie spokoj z tym katem ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.