Skocz do zawartości
IGNOROWANY

potrzebuje info na temat sprężyn 1be tył sedan tdi


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę trafić sprężyn na tył do 1be sedan tdi do mojego polifta, mógłby ktoś podpowiedzieć jakąś markę i numer katalogowy żebym mógł zamienić moje wysłużone sprężyny (1 kropka biała i jedna zielona). Inter Cars nie potrafił mi dobrać sprężyn, w zwykłym sklepie motoryzacyjnym jakoś nie potrafiłem zaufać sprzedawcy - zasugerowałem sie zdziwieniem na jego twarzy jak powiedziałem sprężyny do zawieszenia 1BE 1 kropka biała i 1 zielona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Etki numer twojej sprezyny to 8D0 511 115 AA / AB / AC, po tym numerze latwiej jest znalezc ale nie wiem czy sa zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz może coś znajdę. sugerujesz mi Jacku że muszę oryginał kupić. keyaba lub jakiś innych nie dobiore ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobierzesz tylko gdzies na forum ktos pisal ze nie ma zamiennikow sprezyn ktore obnizaja 20mm. Z tego co widzialem to napewno sa 30mm i jeszcze nizej. Ale lepiej zeby sie wypowiedzial ktos kto bardziej ogarnia temat amortyzacji auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj w etce oznaczenie kropek sprężyn do swojego auta przy 1BE, też nie słyszałem aby były zamienniki. Amortyzatorów jeśli nie wsadzisz z krótszym trzpieniem to auto może Ci się nie obniżyć. Napisałem może bo oczywiście wszystko zależy jakie masz amorki. Długi trzpień pozwoli sprężynie bardziej się rozeprzeć i waga auta tego nie skompensuje przy twardej sprężynie, więc najlepiej też od numeru katalogowego poszukać w katalogu Sachsa odpowiednich amorków do 1BE. Uważaj bo sprzedawcy będą chcieli Ci sprzedać amorki, które pasują do zwykłego i sportowego zawieszenia (np. bilstein) ale wtedy wysokość auta będzie znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys kiedys szukal amorkow na tyl do 1BE to zamiennikiem orginalu jest Sachs 280560 i Kayaba 343302. Kayaby sa sporo tansze i bardziej polecane na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...