Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

w deszczu kicha,mgla zupełnie odpada,wieczorem tylko pięknie wygląda/barwa/ i już.....:wink:

Nie wiem czy masz dokładnie te same żarówki, bo procz barwy w nocy dają o niebo lepiej. Z mgłą i deszczem sie zgodze....

Dlatego czas mysleć o zezonku :naughty:

Jeżeli tak jest faktycznie, to kicha :facepalm:, Przecież te tzw. halogeny to światła przeciwmgielne i to jest ich główna rola. Deszcz można wybaczyć, aż tak widoczności nie ogranicza jak mgła... Wszystko bym wsadził, żeby się przez nią przebić :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w deszczu kicha,mgla zupełnie odpada,wieczorem tylko pięknie wygląda/barwa/ i już.....:wink:

Nie wiem czy masz dokładnie te same żarówki, bo procz barwy w nocy dają o niebo lepiej. Z mgłą i deszczem sie zgodze....

Dlatego czas mysleć o zezonku :naughty:

Jeżeli tak jest faktycznie, to kicha :facepalm:, Przecież te tzw. halogeny to światła przeciwmgielne i to jest ich główna rola. Deszcz można wybaczyć, aż tak widoczności nie ogranicza jak mgła... Wszystko bym wsadził, żeby się przez nią przebić :wink:.

Ale my rozmawiamy o zarówkach w lampach OSRAM :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A tobie pewnie chodzi o Ledy h11 w halogeny..... Te dopiero do mnie jadą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w deszczu kicha,mgla zupełnie odpada,wieczorem tylko pięknie wygląda/barwa/ i już.....:wink:

Nie wiem czy masz dokładnie te same żarówki, bo procz barwy w nocy dają o niebo lepiej. Z mgłą i deszczem sie zgodze....

Dlatego czas mysleć o zezonku :naughty:

Jeżeli tak jest faktycznie, to kicha :facepalm:, Przecież te tzw. halogeny to światła przeciwmgielne i to jest ich główna rola. Deszcz można wybaczyć, aż tak widoczności nie ogranicza jak mgła... Wszystko bym wsadził, żeby się przez nią przebić :wink:.

Ale my rozmawiamy o zarówkach w lampach OSRAM :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

A tobie pewnie chodzi o Ledy h11 w halogeny..... Te dopiero do mnie jadą :decayed:

Tak myślałem jak piszesz... Jak ktoś już będzie miał całość i jak pojeździ z tym trochę, to może podzieli się wrażeniami z eksploatacji. Wizualnie nieźle to wygląda, ale nie o dziewczyny tylko tu chodzi :wink:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jeździłem we mgle ze swoimi i powiem że różnica na +

one naprawdę lepiej i mocniej świecą pod warunkiem że to będzie ten model żarówki a nie inny słabszy...

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 10:17 ----------

ok zrobiłem odpowiednie żarówki, połączyłem i d*pa :facepalm:

świeci cały pasek ale w innym odcieniu (bardziej na niebiesko) od pozostałych lampek, kierunek ledowy jest za słaby i nie widać go tak mocno jak przy kierunku żarówki!

Te ledy cre które są jako zamienniki żarówek naprawdę mocno i ładnie świecą.

zdjęcie żarówek led dwukolorowych, które zostało połączone dobranym rezystorem mocy :wink:

yig2.jpg

ir6m.jpg

w tym miejscu trzeba wyciąć otwór aby dostać się do żarówki kierunku, zaślepiłem to zmodyfikowanym korkiem do ogrodzeń za 1,50zł :decayed:

elx7.jpg

tylko się narobiłem kilka godzin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jeździłem we mgle ze swoimi i powiem że różnica na +

one naprawdę lepiej i mocniej świecą pod warunkiem że to będzie ten model żarówki a nie inny słabszy...

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 10:17 ----------

ok zrobiłem odpowiednie żarówki, połączyłem i d*pa :facepalm:

świeci cały pasek ale w innym odcieniu (bardziej na niebiesko) od pozostałych lampek, kierunek ledowy jest za słaby i nie widać go tak mocno jak przy kierunku żarówki!

Te ledy cre które są jako zamienniki żarówek naprawdę mocno i ładnie świecą.

zdjęcie żarówek led dwukolorowych, które zostało połączone dobranym rezystorem mocy :wink:

http://imageshack.us/a/img13/1781/yig2.jpg

http://imageshack.us/a/img27/9052/ir6m.jpg

w tym miejscu trzeba wyciąć otwór aby dostać się do żarówki kierunku, zaślepiłem to zmodyfikowanym korkiem do ogrodzeń za 1,50zł :decayed:

http://imageshack.us/a/img856/5715/elx7.jpg

tylko się narobiłem kilka godzin :facepalm:

Czyli projekt upadł?

Masz fotkę jak to świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobiłem! bo marnie to wyglądało xmas lights :polew:

najbardziej zawiódł minie kierunek - słaby, może przez ten rezystor.

poszukam jeszcze innych żarówek, tym razem nie led a cre.

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 14:16 ----------

ok, wysłałem zapytanie do "fabryki żarówek" może coś uszyją dla nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P13W High Power 29W LED SMD DRL Audi A4 B8 dzienne (3746559431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak myślicie ładnie beda się prezentować ?

Do tego Japońskie H7

JAPOŃSKIE Żarówki Xtec H7 6000K 2szt Crystal blue (3738223886) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I myślę nad jakimiś dobrymi halogenami doradźcie jak możecie i to chyba tyle chyba że czegoś mi brakuje ? :grin:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu również będę zmieniał na LEDY i mam pytanie przed zakupem do userów, którzy już zakupili żaróweczki.

Na allegro jest kilka rodzajów w zależności czy na cree czy na noname i różnorodnej mocy.

te polecane w wątku z forum 6W: P13W High Power 6W LED SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3915065682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

również z forum: 29W - 54,99zł: P13W High Power 29W LED SMD DRL Audi A4 B8 dzienne (3746559431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

epistar LED 50W - 89,99zł: Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3914692473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

CREE LED 50W - 99,99zł: Żarówka P13W LED 50W SMD DRL Audi A4 B8 508 Yeti (3915065522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

High Power LED 7,5W - 49,99zł: P13W High Power 7,5W LED SMD DRL Peugeot 508 A4 B8 (3882254149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jest jeszcze taki komplet: Audi A4 B8 Żarówki Światła dzienne LED DRL P13W (3967468489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - tylko dlaczego sprzedawca pisze P21W - chyba pomyłka??

różnica w cenie x2 - różnica w mocy 6W : 50W

Które są optymalne? Czy jest sens dopłacać do cree za 100zł?

Myślę, że opinie przydadzą się przyszłym rezaczom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aby dostać się do kierunku musimy wyciąć plastik i zamówić zestaw naprawczy nr 18: 420998295

korek ma fi:45mm

cena w ASO za ten korek to 54zł szt :kwasny:

http://img833.imageshack.us/img833/8198/myjk.png

Korek z hydraulicznego firmy Geberit pasuje idealnie ( tylko ma żółty kolor)

Idealnie pasują do kierunku i dziennych

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aby dostać się do kierunku musimy wyciąć plastik i zamówić zestaw naprawczy nr 18: 420998295

korek ma fi:45mm

cena w ASO za ten korek to 54zł szt :kwasny:

http://img833.imageshack.us/img833/8198/myjk.png

Korek z hydraulicznego firmy Geberit pasuje idealnie ( tylko ma żółty kolor)

Idealnie pasują do kierunku i dziennych

http://s27.postimg.org/nrq46vm5r/image.jpg

Daj jakiś namiar na te korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok aby dostać się do kierunku musimy wyciąć plastik i zamówić zestaw naprawczy nr 18: 420998295

korek ma fi:45mm

cena w ASO za ten korek to 54zł szt :kwasny:

http://img833.imageshack.us/img833/8198/myjk.png

Korek z hydraulicznego firmy Geberit pasuje idealnie ( tylko ma żółty kolor)

Idealnie pasują do kierunku i dziennych

http://s27.postimg.org/nrq46vm5r/image.jpg

Daj jakiś namiar na te korki.

(zaslepka and nasadka) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...