Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Masa felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Panowie orientuje sie ktoś ile waży sztuka poniższych felg ?

18' cali z A8?

http://farm9.staticflickr.com/8141/7634774224_06cb3570e8_b.jpg

i takie s lajny 17' ?

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0DdvE6MbRL3V6bEJ5rluB3x8kvvlH9ZgSD4a92XBU-8qfF0-0tg

Opublikowano

A do czego potrzebna ci waga ?

Opublikowano
  • Autor

no z tego co wiem to takze ma znaczenie do tego jak sie zbiera auto. mylę sie ? Duzo kucy nie mam pod machą :wink:

Opublikowano

s line 17" waży 11kg :wink:

Opublikowano

Różnica w calach to niewielka różnica w wadze.

1kg może 2.

Ale wszystko zależy od samych felg,im pełniejsza tym cięższa.

Opublikowano
  • Autor

dlatego chcialbym wiedziec ile waży ta felga 18' mimo wszystko :wink: naszukalem sie wczoraj ale nic nie znalazlem :kwasny:

Opublikowano

18 z opona 20/25 kg :> zależy jaka

Opublikowano
  • Autor

znalazlem takie ost na allegro w dziale 18' za smieszny pieniadz.. mam sie czuc oszukany ? :facepalm: czy byly takowe 18' ?

Opublikowano

w c**ja Cię robią, ten wzór był tylko w 17":wink:

Opublikowano
  • Autor

allegro ..:confused4: a czy ktos znaa jakas ori felge 18' wagowo podobnej do tej 17' ktora wrzucilem w temacie ?:wink: albo moze inaczej- nie za ciezkie

Opublikowano
no z tego co wiem to takze ma znaczenie do tego jak sie zbiera auto. mylę sie ? Duzo kucy nie mam pod machą :wink:

U mnie też tych koni za wiele pod maską nie ma, i też się zastanawiałem przed przejściem z 17 na 19 cali jak się będzie auto później zbierało, i wierz mi że wielkiej różnicy nie odczuwam :wink: Moje 17-stki z oponami ważyły 19kg a obecne koła mają po 24 :wink: Zmieniaj i nie martw się o przyśpieszenie :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja cos ost odczulem jakis spadek mocy :decayed: mysle nad wycięciem kata.. Moze w wakacje jak trafi sie fajne 18' z oponami to kupię. Zaluje, ze odrazu nie ladowalem 18 :grin:

Opublikowano

Jedne z lżejszych to np ATS DTM, OZ Superleggera... ale nie przesadzaj, 2kg w jedną czy drugą stronę nie ma aż takiego znaczenia:wink:

Lepiej kup 18" które Ci się podobają, załóż opony 205-215 i rzuć furę na glebę, wtedy pozostaje tylko lans i moc nie jest potrzebna:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no mysle nad czyms takim jak sie trafi w rozsądnej cenie

http://i482.photobucket.com/albums/rr182/Mr_D-Money/mooooinj8.jpg

tylko koszt opon mnie ciekawi do tych felg bo ona niestety dosc wąska jest jak na 18'

gleba juz jest, teraz kolo zmienic :decayed:

Opublikowano
no mysle nad czyms takim jak sie trafi w rozsądnej cenie

http://i482.photobucket.com/albums/rr182/Mr_D-Money/mooooinj8.jpg

tylko koszt opon mnie ciekawi do tych felg bo ona niestety dosc wąska jest jak na 18'

gleba juz jest, teraz kolo zmienic :decayed:

wygląda elegancko :kox::kox::kox:

to ile szerokości mają te felgi?

Opublikowano
  • Autor

7,5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.