Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chlupanie - przelewanie wody w podwoziu


Rydzooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 b6 od 2 tygodni i wczoraj po dłuższej przerwie w jeździe po dużych opadach deszczu podczas ruszania hamowania i w zakrętach słychać dziwne przelewanie wody głośne dochodzące z podwozia woda ta wypływa podczas manewrów w dużych ilościach proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej to nie paliwo bo nigdy tego wcześniej nie słyszałem tylko po tych ulewach dużo tej wody wypływa. Gdzieś sie musi zbierać ale nie wiem gdzie jak ruszałem samochodem to tak słychac jak by wodę wylewał z kanistra chlupie i pluska z 40 litrów moze i więcej wyciekło na drogę nie mogę dokładnie zlokalizować bo co chwile deszcz pada i wszystko mokre a w momencie jak wyjeżdżałem było mokrawo i było widać ta świeże ślady na asfalcie tak mysle ze gdzieś sa jakieś odwodnienia pod autem które mogły kiedyś zostać zaklejone podczas impregnowania podwozia

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 21:37 ----------

tak jak pisał semir22 dzisiaj otworzyłem maskę zajrzałem do akumulatora a tam wszystko pływało wyjąłem aku i odetkałem dwa otwory były zalepione jakimiś "glonami" i wszystko teraz jest ok nic nie chlupie ani sie nie przelewa dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...