Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyświetlanie informacji na FIS


piotrekf3ke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam takie pytanie odnośnie wyświetlanych informacji na FIS. Moje autko to B6 z połowy 2004 r

Mam u siebie kolorowy FIS i standardowo na nim wyświetlane są takie informacje jak: czas jazdy, chwilowe spalanie, średnie spalanie, dystans do tankowania, średnia prędkość. Moje pytanie jest czy można gdzieś np Vagiem zmienić jeden z tych parametrów, a dokładnie chodzi i o wyłączenie informacji o średniej prędkości, a uaktywnienie informacji o przejechanym dystansie? Jest to w ogóle możliwe? znajomy ostatnio kupił B7 i jak dobrze pamiętam to tam właśnie jest informacja o przejechanym dystansie.

Dzięki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie po co ci dwa wskazania przejechanych kilometrów ?

Jedno masz przecież w liczniku, wyświetlane jako przebieg dzienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie po co ci dwa wskazania przejechanych kilometrów ?

Jedno masz przecież w liczniku, wyświetlane jako przebieg dzienny.

Po prostu, licznik km dziennych kasuje dopiero po tankowaniu auta, a takie wskazanie jest przydatne podczas krótkich wyjazdów, sprawdzenia odległości. Zresztą, chce je mieć i tyle.

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

Bo w B7 jest opcja wyświetlania dystansu a w B6 niestety nie ma i nie ma możliwości włączenia tego.

i nawet Vagiem w żaden sposób nie można tego przekodować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to takie proste. W b6 masz immo 3 w b7 immo4 wiec licznik z b7 nie zagra w b6. Jednym wyjatkiem jest licznik z b7 z pierwszego roku produkcji ktory posiada immo 3A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Posiadam B6 z 2004 r, mam pełny fis ale brakuje mi drugiego zakresu (drugiej pamięci), naciśnięcie przycisku reset nie zmienia zakresu tylko wyłącza "wyświetlacz". Nie wiem czy było już takie pytanie (ja nie znalazłem) ale czy można VAG-iem włączyć drugą pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...