Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie sprężyny obniżające?


Sqnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym obniżyć swoje A4, aby ładnie się prezentowało. Nie chce mieć kompletnej gleby :). Jakie sprężyny byście poradzili? Oczywiście za realne pieniądze, ponieważ jestem studentem i każdy grosz się liczy :) Dorzucam fotkę auta, aby lepiej "pobudzić" waszą fachową wyobraźnie :) Pozdrawiam

View image: Zdjecie0081

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka nie pobudza (przynajmniej mojej) wyobrażni :grin: tak na serio to mogłes dać bokiem. Szukaj jakichś markowych -30/-35 to autko będzie dużo lepiej się prezentowało, lepiej prowadziło i nie stracisz zbytnio na komforcie. Przeglądam dość często tablicę, czy allego i jest tego sporo, za 200-250zł możesz już coś pożądnego trafić :wink: wystarczy poszukać.

spreżyny weitec audi a4 b5 Bydgoszcz ? Tablica.pl

Zawieszenia AUDI A4 B5 B6 B7 Lubin ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zgadzam się markowe to markowe w mts bym się nie bawił ja mam u siebie eibach pro kit i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, a te weitec można założyć na amortyzatory SACHS z 1BA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można (od biedy), ale radził bym wsadzić np. czerwone 1BE. Jeśli amor jest twardszy to na wybojach nie będzie Ci latało auto jak jak pingpong, coś w stylu tego banana :banan:, ja bym szukał sprężyn razem z amorami. Ostatnio widziałem w mojej okolicy amory 1BE + Vogtland -35mm, sam przód ale 130 zł za wszystko czy jakoś tak mi gość powiedział. Porządny zestaw moim zdaniem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na amorki seryjne czyli 1BA smialo zakladaj springi -30 po prostu szybciej padna i tyle skraca ich zywotnosc :wink: jesli masz same springi to zakladaj jak masz amorki np. 1be albo jakies z kitu to zakladaj amorki o skróconym skoku. zadnych mts czy jakis innych wynalazkow:kwasny: chcesz to zrobis tanio? solidnie? mega glebe? czy jak okresl sie dokladnie ile kasy na to masz i czego oczekujesz? jaka masz fele itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 300 szukaj sprężyn z amorami, prędzej czy pózniej wpadnie Ci jakiś fajny komplet, ale tylko jakaś pożądna firma :wink:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

to widziałeś? warto by się zainteresować, może ma fotki jak auto na nich stało?

Komplet (zestaw)amortyzatory sprężyny Sachs Adventage Audi A4 B5 Avant Dąbrowa Górnicza ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do faceta o zdjecia. Moze bedzie cos mial. Od avanta beda pasowac do sedana? Gdybym wczesniej wiedzial ze lepiej kupic caly komplet to nie kupowalbym amorow do tylu ;/ ahh tam. Za niewiedze trzeba placic .

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

A jesli bym kupil od niego same sprezyny? Bo szkoda mi wywalac swoje amory bo sa sprawne. Z przodu mam ori amory a tyl KAMOKA. Szczegolow technicznych nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj z amorami jak jest okazja i zostaw sobie bo tak jak Grzesiek/fafnasty pisał, polatasz trochę padną (może trochę dłużej niż sezon :decayed:). Na bank nie wiesz ile te Twoje amory maja przelatane. Mi pokazywało 1BA 78% i 75% na tyle a po roku na -35mm to już był totalny śmietnik (gdzie robię średnio 12tyś km rocznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są amory, czarne? jak tak to zamiennik seryjnych. Nie sugeruj się słowem "sport" na pudelku czy coś tam. Fajne Bilsteiny to B6, B8 :decayed: żółte :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...