Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki


eSSence

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam B6 z 2001 roku i mam ramiona z takim haczykiem "U" pod klips Założony pióra to Bosch Twin 909 I moje pytanie jest takie czy do tych ramion podejdą jakieś wycieraczki "płaskie"/ bezprzegubowe ? Widziałem na stacji Shell takie wycieraczki jak na tej aukcji stosował ktoś ? Czy to szajs na tydzień ? PIÓRO WYCIERACZKI ALCA SPECJAL 330MM / 13" (3297214483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też mam ramiona przerobione na U i kupuję najzwyklejsze po 8zł za szt.

Chyba te co podałeś kupowałem na stacji BP

Te co podałeś nie są płaskie

Płaskie to takie:

1477.JPG

Uchwyt U pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że te co podałem nie są płaskie A te płaskie lepiej spisują się od tych klasycznych ? I jak chodziły u ciebie te po 8 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą nadal ponad rok, zawsze zapominam kupić następne bo teraz jak mały deszcz to przeskakują i piszczą, ale wycierają dobrze.

Moim zdaniem po co przepłacać za bosch za 100zł, jak i tak przydało by się po zimie wymienić.

Mogę jeszcze polecić polskie wycieraczki firmy Motgum.

Mam płaskie tej firmy w A3 chodzą dwa lata

MOTGUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za pomoc

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 23:02 ----------

Jednak się pomyliłem i nie mam tego klasycznego zapięcia "U" tylko te nietypowe ramiona...Siedzi tam pióro Bosch Twin 909 Jest Są jeszcze jakieś pióra które podejdą pod ten typ ramion ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko bosch i coś jeszcze

ale też drogie.

Ja u siebie właśnie przerobiłem na uchwyt U dospawałem z innych ramion sam uchwyt.

Teraz wszystkie pióra mi pasują

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mam drobny problem z wycieraczkami, gdyż po ich włączeniu ramiona wycieraczek wykonują zbyt krótki ruch, przez co wychylenie wycieraczek jest za małe. W konsekwencji wycieraczki nie zbierają mi całej szyby, łapią kąt 90 stopni i wracają. Czy da się jakoś zwiększyć kąt wychylenia wycieraczek?

Przepraszam, że zamieszczam ten post tutaj ale nie mogę zakładać swoich tematów.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mam drobny problem z wycieraczkami, gdyż po ich włączeniu ramiona wycieraczek wykonują zbyt krótki ruch, przez co wychylenie wycieraczek jest za małe. W konsekwencji wycieraczki nie zbierają mi całej szyby, łapią kąt 90 stopni i wracają. Czy da się jakoś zwiększyć kąt wychylenia wycieraczek?

Przepraszam, że zamieszczam ten post tutaj ale nie mogę zakładać swoich tematów.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Pewnie ciężko ma na sworzniach.

Musisz rozebrać wszystko i nasmarować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mam drobny problem z wycieraczkami, gdyż po ich włączeniu ramiona wycieraczek wykonują zbyt krótki ruch, przez co wychylenie wycieraczek jest za małe. W konsekwencji wycieraczki nie zbierają mi całej szyby, łapią kąt 90 stopni i wracają. Czy da się jakoś zwiększyć kąt wychylenia wycieraczek?

Przepraszam, że zamieszczam ten post tutaj ale nie mogę zakładać swoich tematów.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Poczytaj sobie ten wątek http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zatartych-wycieraczek-30501/index5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak mocowanie wycieraczek Aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mocowanie jest w zestawie naprawczym dla a4 b6 2001-2003.

http://www.carsdealer.pl/s/?97,zestaw-do-przerobienia-wycieraczek-na-aero-oryg-audi-a4-b6

Właśnie kupiłem. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...