Skocz do zawartości
IGNOROWANY

STAG 300-4 prozba o pomoc w ustawieniu kontrolek poziomu gazu


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem diody na wskazniku nie spadają mi do czerwonej konczy sie na jednej zielonej i koniec gazu wczesniej zapalała sie czerwona na rezerwie jakies 30 km od pustki. A gdy zatankuje do pełna zamiast 4 zielonych palą sie 3. Jak to skorygowac posiadam kabel do tej instalki i program AcGasSynchro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu kablem nic nie zrobisz. w butli jest plywak magnetyczny czy cos takiego i musisz go odpowiednio w prawo albo w lewo pokrecic. ogolnie chyba jest ciezko super dokladnie to ustawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w 300-4 to działa czy nie, ale w nowszych jest opcja kalibracji przy tankowaniu.

Magicbattle, da się ustawić na piechotę przez kabel i to tak jak to sobie wymyślimy. a nawet co druga kontrolka ;)

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

mam:

http://www.ac.com.pl/public/pubonline/cms/files/Programy-i-instrukcje-obslugi/ver_2_8_7/ver_2_8_7PL.pdf

str 45 i 46.

tylko tak jak wyżej pisałem, nie wiem czy starej 300 tez się to tyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież i tak nie zaglądasz do butli ile masz gazu tylko patrzysz na centralkę. Magicbattle ma rację, czujnik może być źle ustawiony, ale tak czy siak powinno wystarczyć jego zakresu, tyle, że trzeba przekalibrować wskazania. i tutaj myślę, że warto spróbować autokalibracji jeśli działa w twoim sterowniku, a jeśli nie i masz kabel to ustawić sobię na piechotę, tyle, że pasuje mieć pustą butlę i tankować "porcjami" po czym ustawiać "próg" kontrolki. str 27 w linku co podałem. wtedy możesz ustawić sobie 4 równe i np rezerwę mniejszą albo wszyskie równe itd, tyle ze troche z tym zabawy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wojtek przyda mi sie ta lektura :) tymbardziej ze raczkuje w tym dziele, co do tematu masz racje najpierw autokalibracja a jak nie piechota zabawy bedzie ale czego sie nie robi dla satysfakcji :) poinformuje o wynikach jak sie z tym uporam

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 00:00 ----------

Autamatyczna kalibracja poziomu gazu z poradnika załatwiła sprawę :) Dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...