Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AJM B5] Problem z chipem, nie reaguje na inne mapy


Sebacyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam Audi a4 B5 AJM z 2001r, gdy kupiłem samochód był już na chipie, po jakimś czasie turbo padło i miałem okazje kupić turbine z awx. Założyłem i wszystko było ok, jechałem na nowy program a tu lipa.... Auto nie reaguje na inne mapy, koleś powiedział, że to pompowtryski i wgrał mi oryginalną mape z ajm, a na starym programie Audi miało 129km. W samochodzie jest nowy przepływomierz, zawór n75. Teraz po 3 tygodniach auto znowu przeładowuje z tym pojade jeszcze do znajomego na kompa, tylko mi chodzi czemu auto nie reaguje na chip-a? Proszę o pomoc i załączam logi:

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Samochód w ogóle nie kopci, spalanie w normie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kompie, nie wiem jak już wcześniej gadałem to był tam chip, ale nie wiem co to był za jaki, logi chyba w miare dobre, nie chce wymieniać pompowtrysków narazie jak nie mam pewności, bo już troche kasy włożyłem, aha przypomniało mi się, że samochód na wolnych obrotach lekko, bardzo lekko faluje.

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 09:30 ----------

Już nie przeładowuje, zmieniłem przeplywke 2x w ciągu pół roku padła, więc ma ktoś pomysł czemu nowe mapy nie wchodzą? Mogła być to wina wadliwej przepływki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Ci wgra serie, moze być też podstawka zabezpieczająca i to "nie reaguje na nowa mapę" po prostu oznacza brak mozliwosci wgrania

No chyba ze modzi a nic sie nie dzieje? hehe to modzi nie to co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edc 15 nie ma zadnych zabezpieczen :) moze ten tjuner cos wali i nie idze badz dojechane auto i tyle. Coś leniwa ta sprężarka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem ta przepływke, 2x dawałem na gwarancje, teraz to inne auto jazda plynna i ciagnie normalnie. Co do tunera to wgrał mi teraz serie. Jest taka opcja, że było to przez przepływke? wtedy te turbo w jeździe było czuć, że jest nie równe, a teraz to bajka...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien tunera bo to chyba rzemieślnik, zrob logi przed i po sofcie to kto Ci powie czego brakuje i dlaczego nie ma zmiany proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...