Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Te przedostatnie to może być szajs .. koleś sprzedaje same repliki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym szukał czegoś takiego tylko w 18" http://moto.allegro.pl/item505643790_best_25oo_oo_hit_wzor_bbs_7_5_x_19_opony.html :good:

idealnie by pasowały... :kox:

Dokładnie :kox: :kox:

Do czerwonego idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij... Bez poszerzania sie nie obejdzie... Tył 9,5 cala a do tego et20 ? NIE SADZE! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

te co miałem avusy sprzedane są już

a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

te co miałem avusy sprzedane są już

a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi :evil:

Ile wyszło ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na program na seryjnym turbo to sporo :wink4:

choc to napewno nie ostatnie słowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na program na seryjnym turbo to sporo :wink4:

choc to napewno nie ostatnie słowo :decayed:

Dynosoft robią w KRK, ile tego moczu Ci wyszło, musze pomyśleć nad tym tylko ciągle mnie neci, sam program, czy wtryski 0,216 i program, jak myślisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Katowicach

w Twoim przypadku najlepiej bedzie zrobić załozyc inne wtryski i program to tak ~ 120 - 130 KM na wiecej turbo nie pozwoli, wiec jesli nie masz zamiaru go wymieniac to nawet na wtryskach od 110-tki taką moc osiagniesz, 216 mają wiekszy potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Katowicach

w Twoim przypadku najlepiej bedzie zrobić załozyc inne wtryski i program to tak ~ 120 - 130 KM na wiecej turbo nie pozwoli, wiec jesli nie masz zamiaru go wymieniac to nawet na wtryskach od 110-tki taką moc osiagniesz, 216 mają wiekszy potencjał

zależy mi na mocy w granicach 120-125KM, po przesiadce z 1Z, to i tak bedzie kozak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczesniej 1z zrobionego własnie na 130 KM, tylko program był srednio zrobiony, bo to znajomy sie uczył na moim aucie :decayed: , dymił i miał tylko mocny dół co nie jest najlepsze dla sprzegła

ale róznica miedzy seria a modem była spora

wykres:

wykresvw9.jpg

doładowanie 1,25 bara na seryjnym turbo

potencjał silnika przy turbie brd i wtryskach 230 ~ 190 - 200 KM

narazie wystarczy to co jest, a pozniej sie zobaczy :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 22:54_________________________________________________moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

http://moto.allegro.pl/item551115535_audi_a8l_patelnia_polerka_na_lustro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

:good: Ale do tego koniecznie ostra gleba :wink4: I nie wiem czy to pasuje do body S4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

:good: Ale do tego koniecznie ostra gleba :wink4: I nie wiem czy to pasuje do body S4 :mysli:

ostra gleba odpada :wink4:

mysle tez nad tymi:

http://moto.allegro.pl/item544122390_wyprzedaz_piekne_felg_audi_wv_orginal.html ale et50 wiec trzeba dystanse no i oponki dokupic

http://moto.allegro.pl/item548278161_super_felga_w_dobrej_cenie.html te sa fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście do malowania? :gwizdanie: Bo rozumiem, że czarne będą z polerowanym rantem? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem wkoncu felgi na lato

troche inne niz zakładałem, ale mi sie podobają :)

niestety potrzebuje dystansów do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...