Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

trzebva przyznac... fura mega koxxx:) kto nie widzial ten pazdzioch haha;p , nie no pelen szacun;) ładny furolot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh, to HDR tylko? bez pozniejszej obrobki? :-) Jezeli tylko tak to szacun pelen :-)

Pozdrawiam

no 3 zdjecia łączysz w Photomatix, pro a potem bawisz sie suwakami, kontrastu, jasnosci itp

idzmy dalej :naughty:

1111pa3.jpg

2222wh9.jpg

chciałbym w tygodniu zrobic orurowanie i juz sobie posmigac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , że fmic chinol :naughty: Napisz ile pus minus bedzie kosztować taka operacja z orurowaniem :notworthy:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 07:29:11 _________________________________________________Tak sie przyglądam ...jakaś mała ta chłodnica ..podaj no wymiary :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , że fmic chinol :naughty: Napisz ile pus minus bedzie kosztować taka operacja z orurowaniem :notworthy:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 07:29:11 _________________________________________________Tak sie przyglądam ...jakaś mała ta chłodnica ..podaj no wymiary :naughty:

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowany :decayed: ( jeszcze delikatne poprawki i bedzie )

aaaaxo3.jpg

myslałem, że bedzie gorzej ale łatwo to wyrezać :)

koszta też nie są duże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po halogenach :confused4:

czyich ? ja bede miał :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:04_________________________________________________

Pięknie :kox: gratulacje napisz czy jest różnica :)

róznica jest taka, że na początku lag jest ciut większy ale to moze i dobrze, bo koła mniej buksują

potem jest już fajnie :) przyspiesza płynnie tak jak na smic, ale z tą róznicą, że jak wcisne jeszcze mocniej gaz to przyspiesza dalej :evil:

[br]Dopisany: 31 Październik 2008, 22:18_________________________________________________złożone :decayed:

audiwz6.jpg

jeszcze tylko pomalowac, od razu listwy w kolor i mysle nad lotka nad tylna klape :naughty:

http://moto.allegro.pl/item459479684_audi_a4_1995_2001_avant_spoiler_daszek_tfb_tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh mozesz mi na PW napisac do jakiej mocy styknie mniej wiecej ten IC i koszta jego oraz orurowania i złaczek ?

Byłbym dzwięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta lotka jest lipnej jakosci ... lepiej kup uzywana ori

wiem bo przerabialem temat jakosci podrabianych "ori" lotek od rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...