Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem ostatnio taka lotke B7 ori... nawet ori nie jest dobrze spasowana :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111xw2.jpg

pomalowałem jeszcze listwy boczne, te gumowe i dokładke zderzaka tylnego

całkiem fajnie to wyglada, jutro wrzuce jakies lepsze zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokol nieźle :kox: mysle ze jutro na spocie będziesz to oglądniemy Live :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokol nieźle :kox: mysle ze jutro na spocie będziesz to oglądniemy Live :naughty:

bede :)

pełen szacun dal wykonawcy, kamil super to wyszło :good:

dzieki :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 19:43_________________________________________________dodałem zdjecia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh pokaz mi foto jak mozesz obudowy na wskazniki :) Jak to siedzi i jaką kupiłes ? Potzebuje własnie taką sobie sprawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra teraz wygląda :kox: co do stylizacji zewnętrznej pomyślał bym o daszku tylnym ala RS najlepiej orginalnym :good: i już z zewnatrz nic nie robiłbym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd@#$ masakra :kox: Sokol piękna ta Twoja czerwona "szczała" :kox: Szacun :notworthy: Masz chłopie jeden z piękniejszych CZERWONYCH pojazdów jakie widziałem do tej pory. Nie toleruję czerwonych autek, ale jak patrzę na tą Twoją... :slina: Zamienimy się? :gwizdanie: Napisz na PW albo tu ile kosztowało Cię malowanie progów i tych gumowych listewek :wink4: No i dokładka tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh pokaz mi foto jak mozesz obudowy na wskazniki :) Jak to siedzi i jaką kupiłes ? Potzebuje własnie taką sobie sprawic ;)

jutro zrobie zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce oczywiscie bede zmieniał, ale to dopiero na wiosne, jak zrobie już reszte modów mechanicznym i chipa :)

najlepiej byłoby wsadzic 312 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny furak, a te pierwsze trzy zdjęcia :slina: Może banalne pytanie ale można widzieć jak je "obrobiłeś" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny furak, a te pierwsze trzy zdjęcia :slina: Może banalne pytanie ale można widzieć jak je "obrobiłeś" :gwizdanie:

juz mówie :)

o tak: http://wiecek.biz/technika_hdr_-_high_dynamic_range.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny furak, a te pierwsze trzy zdjęcia :slina: Może banalne pytanie ale można widzieć jak je "obrobiłeś" :gwizdanie:

juz mówie :)

o tak: http://wiecek.biz/technika_hdr_-_high_dynamic_range.html

Dzięki bardzo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...