Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te przedostatnie to może być szajs .. koleś sprzedaje same repliki :wink4:

Opublikowano

te RS6 to chyba tez repliki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chodzi mi tylko o wybór wzoru, bo tak naprawde to nie ma nic ciekawego

Opublikowano

Zapomnij... Bez poszerzania sie nie obejdzie... Tył 9,5 cala a do tego et20 ? NIE SADZE! :hi:

Opublikowano

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

te co miałem avusy sprzedane są już

a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi :evil:

Opublikowano

sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas :decayed: ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki :tongue4: a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:

te co miałem avusy sprzedane są już

a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi :evil:

Ile wyszło ? :)

Opublikowano
  • Autor

jak na program na seryjnym turbo to sporo :wink4:

choc to napewno nie ostatnie słowo :decayed:

Opublikowano

jak na program na seryjnym turbo to sporo :wink4:

choc to napewno nie ostatnie słowo :decayed:

Dynosoft robią w KRK, ile tego moczu Ci wyszło, musze pomyśleć nad tym tylko ciągle mnie neci, sam program, czy wtryski 0,216 i program, jak myślisz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

w Katowicach

w Twoim przypadku najlepiej bedzie zrobić załozyc inne wtryski i program to tak ~ 120 - 130 KM na wiecej turbo nie pozwoli, wiec jesli nie masz zamiaru go wymieniac to nawet na wtryskach od 110-tki taką moc osiagniesz, 216 mają wiekszy potencjał

Opublikowano

w Katowicach

w Twoim przypadku najlepiej bedzie zrobić załozyc inne wtryski i program to tak ~ 120 - 130 KM na wiecej turbo nie pozwoli, wiec jesli nie masz zamiaru go wymieniac to nawet na wtryskach od 110-tki taką moc osiagniesz, 216 mają wiekszy potencjał

zależy mi na mocy w granicach 120-125KM, po przesiadce z 1Z, to i tak bedzie kozak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

miałem wczesniej 1z zrobionego własnie na 130 KM, tylko program był srednio zrobiony, bo to znajomy sie uczył na moim aucie :decayed: , dymił i miał tylko mocny dół co nie jest najlepsze dla sprzegła

ale róznica miedzy seria a modem była spora

wykres:

wykresvw9.jpg

doładowanie 1,25 bara na seryjnym turbo

potencjał silnika przy turbie brd i wtryskach 230 ~ 190 - 200 KM

narazie wystarczy to co jest, a pozniej sie zobaczy :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 22:54_________________________________________________moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

http://moto.allegro.pl/item551115535_audi_a8l_patelnia_polerka_na_lustro.html

Opublikowano

moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

:good: Ale do tego koniecznie ostra gleba :wink4: I nie wiem czy to pasuje do body S4 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

moze patelnie sobie sprawie ? :decayed:

:good: Ale do tego koniecznie ostra gleba :wink4: I nie wiem czy to pasuje do body S4 :mysli:

ostra gleba odpada :wink4:

mysle tez nad tymi:

http://moto.allegro.pl/item544122390_wyprzedaz_piekne_felg_audi_wv_orginal.html ale et50 wiec trzeba dystanse no i oponki dokupic

http://moto.allegro.pl/item548278161_super_felga_w_dobrej_cenie.html te sa fajne

Opublikowano

Ale oczywiście do malowania? :gwizdanie: Bo rozumiem, że czarne będą z polerowanym rantem? :rolleyes:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zakupiłem wkoncu felgi na lato

troche inne niz zakładałem, ale mi sie podobają :)

niestety potrzebuje dystansów do nich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.