Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak s-line


heniek85rs4

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam mały problem odnośnie zderzaka s-line (przód) kupiłem auto z fabrycznymi ksenonami i chciałbym zamontować zderzak s-line, tylko, że jest bardzo ciężko z zakupem, jest jeden na allegro ale za 2100 :kwasny: trochę drogi........ zderzaki bez sprysków są tańsze można kupić już za 1100/1200zł, a gdybym tak zamontował zderzak bez sprysków? autko i tak myje dwa razy w tygodniu wiec lampy są czyste czy byłby to jakiś problem dla ksenonów? (panów w "czapkach nie obawiam się :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem by był jak trafisz na policje która karze ci uruchomić zmywanie reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem cos tam trzeba przerabiać, bardzo to skomplikowane?

nic skomplikowanego ,zrób wszystko jak jest opisane na audizine.com bez problemu dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego......

-----> B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper

dokładnie oto chodziło od spodu zamias śrubek możesz dać nity nie będą wystawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na info w sprawie zderzaka, zadzwoniłem dziś to jednego typa i niby jego kolega ma na sprzedaż zderzak pod spryski, poczekamy, zobaczymy :wink:

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 23:14 ----------

tak wiec zderzak zakupiony, udało się kupic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystając z założonego wątku na temat zderzaka S-line chciałbym zapytać o jedną kwestię. Czy w porównaniu do zderzaka seryjnego (A4 B6) zderzak s-line jest dużo niższy? czy nie ma groźby zahaczania o krawężniki? Ja mam akurat zawieszenie 1BE, ale pytanie jest ogólne. Czy ktoś sprawdzał o ile cm niżej siedzi zderzak s-line?

Dzięki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystając z założonego wątku na temat zderzaka S-line chciałbym zapytać o jedną kwestię. Czy w porównaniu do zderzaka seryjnego (A4 B6) zderzak s-line jest dużo niższy? czy nie ma groźby zahaczania o krawężniki? Ja mam akurat zawieszenie 1BE, ale pytanie jest ogólne. Czy ktoś sprawdzał o ile cm niżej siedzi zderzak s-line?

Dzięki Panowie.

Jest trochę niższy ale raczej nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do sprysków to zakleisz i nikt Ci nie ma prawa powiedzieć " włącz pan spryski" bez jaj już. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

A jakie masz zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie krawędź zderzaka od podłoża z przodu to 185 mm. Mierzone na trochę krzywej nawierzchni.

a jakie masz zawieszenie?

1bv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...