Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę o ocenę logów proszę o wyrozumiałość robiłem to po raz pierwszy i możliwe że coś pomieszałem

ligi statyczne

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 000)

Log (7 - 004,007,013)

Log (6 - 014,018,023)

logi B.S

Log (4 - 011)

Log (5 - 003)

logi dynamiczne

Log (2 - 003,011)

Opublikowano
proszę o ocenę logów proszę o wyrozumiałość robiłem to po raz pierwszy i możliwe że coś pomieszałem

ligi statyczne

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 000)

Log (7 - 004,007,013)

Log (6 - 014,018,023)

logi B.S

Log (4 - 011)

Log (5 - 003)

logi dynamiczne

Log (2 - 003,011)

auto po programie meczacym sprezarke [jezeli to seryjna sprezarka]

Opublikowano
  • Autor

sprężarka ori a czy była męczona nie wiem auto mam rok i nic nie kręciłem. Ale jak katuję autko to strasznie dymi na czarno i olej tez ,że tak powiem ubywa:shock3:

Opublikowano
sprężarka ori a czy była męczona nie wiem auto mam rok i nic nie kręciłem. Ale jak katuję autko to strasznie dymi na czarno i olej tez ,że tak powiem ubywa:shock3:

zrob komplet dynamicznych , ale patrzac na doladowanie to reszta pewnie tez nie bedzie dobrze swiadczyc o programie ktory jest tam wgrany

Opublikowano
  • Autor

no to teraz mnie pocieszyłeś :D jutro zrobię komplecik dynamicznych bo dziś już sołtys asfalt zwinął :grin:

A jaki jest koszt wgrania nowego zdrowego virusa

Opublikowano

A jaki jest koszt wgrania nowego zdrowego virusa

jezlie to pytanie do mnie to info na PW

Opublikowano

A jaki jest koszt wgrania nowego zdrowego virusa

jezlie to pytanie do mnie to info na PW

tak przy okazji PW ode mnie.

Opublikowano

do poprawy też kąt synchro, i silnik trochę nie dogrzany jeśli robiłeś logi na temp. roboczej (termostat, czujnik) :hi:

Opublikowano
  • Autor
do poprawy też kąt synchro, i silnik trochę nie dogrzany jeśli robiłeś logi na temp. roboczej (termostat, czujnik) :hi:

Kąt do poprawki to wiem a temperatura była robocza autko po długiej trasie wiec silnik na bakn był rozgrzany dziś jeszcze raz zrobię pełne logi dynamiczne i wrzucę wieczorem

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Witam tak jak pisałem wrzucał komplet logów dynamicznych proszę o dalsza ocenę

logi dynamiczne

Log (0 - 008)

Log (1 - 007)

Log (2 - 003)

Log (3 - 011)

Log (4 - 010)

Log (5 - 004)

Log (6 - 000)

Opublikowano

Wgraj serie , szkoda auta na takie wydumki .

Opublikowano

1.5bara przy 4tyś.to masakra

Chyba ze jest na grubym wałku to moze jakoś cierpi to

Opublikowano

strasznie się rozjeżdża ten rozrząd w dynamicznych (synchro angle) dawno był wymieniany? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
strasznie się rozjeżdża ten rozrząd w dynamicznych (synchro angle) dawno był wymieniany? :eusathink:

Rozrząd wymieniany był dokładnie 5 tys. temu czyli w kwietniu

Opublikowano
strasznie się rozjeżdża ten rozrząd w dynamicznych (synchro angle) dawno był wymieniany? :eusathink:

Rozrząd wymieniany był dokładnie 5 tys. temu czyli w kwietniu

to popraw sobie synchronizacje ....

Opublikowano

zdrowo dowalone koksu, a nie wiadomo ile jeszcze "bokiem" dolane... ciekawy jestem EGT w sprezarce na takim węglu...

Opublikowano
  • Autor

witam panowie możecie kogoś zaufanego polecić kto mógłby się zająć autkiem z okolic Zamościa,Lublina do Rzeszowa tez daleko nie mam.

Mógł bym się wybrać do spanky-ego ale kawał drogi mam do Otwocka w ostateczności będę musiał się wybrać na wycieczkę do stolicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.