Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY dla znających WORDA co oznaczają kołk w tekście ?


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś mój promotor uznał moją prace za plagiat bo mam w niej kółka :/ a prace całym sercem pisałem własnoręcznie , i nie wiem co zonaczają te kółeczka ? on twierdzi że wyskakują podczas kopiowania tekstu ja jednak myśle żże to coś innego może ktoś podać wyarygodne źródło co to jest ? chodzi o kółko między w0 rozwój zaznaczone PILNE

k_ko_w_tek_cie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie coś takiego występuje, gdy przenosi się wyraz (m.in. w, i, z itp.) występujący na końcu linijki tekstu w pliku .doc. Jesli chcesz sprawdzić powyższe napisz jakiekolwiek zdanie, na koncu wyrazu zaznacz miejsce puste za wyrazem i wcisnij kolejno shift+ctrl+enter. Wyraz zostanie przeniesiony do nowego wiersza nowej linijki tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie , od miesięcy pisze swoją prace licencjacką, dopieszczałem ją maksymalnie jak to tylko możliwe , teraz gdy jej zaniosłem najpierw stwierdziła że w moim tekście jest krzywe O w kązdym wyrazie (ok 3tysięcy) że zmieniłem na podobną czcionke żeby anty plagiat nie wykrył , następnie gdy zostałem wyrzucony, wróciłem z dowodami że szkolna drukarka każdy tekst drukuje z krzywym O :/ przyznała rację , po czym powiedziała że praca jest zbyt dobra jak na przeciętnego Studenta ( przeciętnego ? jestem 2 w grupie ) a na końcu uznała że jest chaotyczna i mnie wy***ała na zbity pysk :( jutro podanie, o zmiane promotora tylko musze znależć jakieś dobre argumenty :( pomoże ktoś ? już mam nawet promotora który sie zgodził mnie przyjąć tylko musi być stosowne pismo dobrze umotywowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz że jest gorsza od drukarki :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dziwna sytuacja. Przecież na seminarium oddaje się co jakiś czas fragment pracy? Po to jest seminarium, aby dyskutować o kolejnych etapach pracy i je poprawiać? Czy twoja promotorka nie widziała wcześniej żadnego fragmentu? Gdzie tak można? :) Swoją drogą jeśli sam pisałeś i używałeś "twardej spacji", a nie wiesz jak ten znak wygląda w ukrytych znakach to jest to podejrzane. Może jednak coś tam poszło metodą "kopiego-pasta"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...