Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny rozrządu


ven

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem części do wymiany rozrządu w mojej audi, no i przy wymianie okazało się że rolki nie pasują ( w sklepie wymienili bez problemu) ale okazało się że mam napinacz hydrauliczny którego stan mechanik określił jako dobry i go nie wymienił ( wymienił tylko tą małą rolkę na tym napinaczu) , w sklepie tak go nie mieli na ten moment, i teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem że go nie wymieniałem. Czy nie lepiej rozebrać wszystko jeszcze raz i wymienić ten napinacz ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy w jakim stanie byl napinacz.

Jak mechanik jest dobry i sprawdzony i poprawnie okreslil stan jako "dobry" - to nie martw sie na zapas.

Jesli wymienil ktoras z tych malych rolek - to OK. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio robiłem rozrząd i mechanik stwierdzil że trzeba wymienić nawet nie brał pod uwagę że może być jeszcze doby, a spotkalem sie z mechanikiem że jak koleś nie chcial go wymieniać bo też stwierdził że jest dobry to mechanik prosil go o napisanie oświadczenia że kliient bieże odpowiedzialnośc jakby się coś stało. więc uważam że jak coś robimy to róbmy do konca i spijmy spokojnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wymienić i spać spokojnie.

Jestem dokładnie tego samego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt napinacza, rolki jest nie wspolmierny do szkod jakie moze spowodowac uszkodzenie paska.

porzadny serwis wymienia zawsze jako zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że zaufam mechanikowi, jakie mogą być konsekwencje uszkodzenia tego napinacza, przecież jest tam jeszcze rolka napinająca - czy ona nic nie da w przypadku uszkodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...