Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebna Pomoc w doboże sprzęgła 1,8T 180KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, tylko proszę z góry nie najeżdżajcie bo pod tym względem jestem zielony i początkujący w audi:) Od pewnego czasu kończy mi sie sprzęgło, ślizga się i w ogóle się kiepsko jeździ-rusza itd. Chcę wymienić Na nóweczkę tylko nie wiem jaką, jakiej firmy czy w moim silniku jest dwumas? czy w silnikach 150 i 180km są takie same sprzęgła i ile takowe sprzęgiełko moze kosztować bo w necie jest wachlarz od 450 do nawet 2000zł ale nigdzie nie widziałem przeznaczenia do AJL-a

Opublikowano

w 150 i 180 w teorii jest to samo sprzeglo, dwumasa masz ale jesli jest on sprawny, auto ci nei szarpie ani nie drga na wysokich biegach przy niskich predkosciach to mozesz wymienic samo sprzeglo czyli docisk i tarcze, mozesz kupic od diesla o kodzie AWX ktore jest chyba deko mocniejsze

Opublikowano

zakładaj tarczę od 1,8t bfb,amb czy bex-a są nie co mocniejsze od starszych wypustek

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgiełko zakupione dzięki za pomoc:)

Opublikowano

Jakie kupiłeś

Opublikowano
  • Autor
w 150 i 180 w teorii jest to samo sprzeglo, dwumasa masz ale jesli jest on sprawny, auto ci nei szarpie ani nie drga na wysokich biegach przy niskich predkosciach to mozesz wymienic samo sprzeglo czyli docisk i tarcze, mozesz kupic od diesla o kodzie AWX ktore jest chyba deko mocniejsze

Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
w 150 i 180 w teorii jest to samo sprzeglo, dwumasa masz ale jesli jest on sprawny, auto ci nei szarpie ani nie drga na wysokich biegach przy niskich predkosciach to mozesz wymienic samo sprzeglo czyli docisk i tarcze, mozesz kupic od diesla o kodzie AWX ktore jest chyba deko mocniejsze

Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:)

Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB?

Opublikowano
  • Autor
w 150 i 180 w teorii jest to samo sprzeglo, dwumasa masz ale jesli jest on sprawny, auto ci nei szarpie ani nie drga na wysokich biegach przy niskich predkosciach to mozesz wymienic samo sprzeglo czyli docisk i tarcze, mozesz kupic od diesla o kodzie AWX ktore jest chyba deko mocniejsze

Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:)

Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB?

Nic a nic nie było przerabiane jest p&p, co do różnicy w jeździe to jest kolosalna,ale z drugiej strony to tamtego sprzęgła już niebyło:) kiepsko rozsprzęglało,auto muliło,miałem wrażenie podczas przyspieszania że ktoś mnie trzyma z tyłu :) a teraz jest o niebo lepiej,każda zmiana biegów to poezja, na postoju wystarczy delikatnie podnieśc o kilka minimetrów noge i auto od razu sunie do przodu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
w 150 i 180 w teorii jest to samo sprzeglo, dwumasa masz ale jesli jest on sprawny, auto ci nei szarpie ani nie drga na wysokich biegach przy niskich predkosciach to mozesz wymienic samo sprzeglo czyli docisk i tarcze, mozesz kupic od diesla o kodzie AWX ktore jest chyba deko mocniejsze

Całe szczęście nie miałem takich objawów jak pisałeś, po demontażu się okazało że dwumas jest jeszcze w świetnej kondycji a posypała się tarcza:) Kupiłem Sachs-a z 1,8T BFB i podeszło bez problemu do AJL-a śmigam już 3 dzień i jest super wreszcie mam sprzęgło i go nie muli:)

Bez zadnych przerobek podeszlo? Czuc roznice miedzy ori a BFB?

Nic a nic nie było przerabiane jest p&p, co do różnicy w jeździe to jest kolosalna,ale z drugiej strony to tamtego sprzęgła już niebyło:) kiepsko rozsprzęglało,auto muliło,miałem wrażenie podczas przyspieszania że ktoś mnie trzyma z tyłu :) a teraz jest o niebo lepiej,każda zmiana biegów to poezja, na postoju wystarczy delikatnie podnieśc o kilka minimetrów noge i auto od razu sunie do przodu

Jak tam sie sprzęgiełko sprawuje? Umnie juz sie też ślizgać zaczyna i będę szukał coś takiego jak Ty brałeś. Możesz zapodać jakieś namiary skąd brałeś sprzęgło? Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgiełko kupowałem w INTER-CARS-sie w krakowie,czas oczekiwania 24h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.