Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak zasilania na przewodzie stałe +12V


Misiuuu93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie dokładnie jest początek przewodu zailającego radio? mam problem, ponieważ na przewodzie zasilajacym na którym powinno byc napiecie stałe +12V to go nie ma i radyjko nie chce działać, gdzie szukać przyczyny?? Proszę o pomoc, przewód podtrzymujący po stacyjce jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpiecznik to podstawa, a ja bym się jeszcze połakomił o sprawdzenie przejścia na tym przewodzie to znaczy zwykłym miernikiem z buzzerem jednym przewodem z miernika do przewodu a 2 do przewodu przy akumulatorze, ja u siebie miałem przerwę na przewodzie i nie było zasilania ;):kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrzynce bezpiecznikowej jest wszystko w najlepszym porzadku, wszedzie zasilanie jest, a najciekawsze jest to ze miarząc przewód doszedłem ze wychodzi on ze sterownika abs, czy to mozliwe? i tam zasilania rowniez nie ma a najciekawsze jest to że abs normalnie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia:

1. Pociągnij nowy kabel od skrzynki z bezpiecznikami od bezpiecznika od radia

2. Postaraj się znaleźć fabryczny kabel do zasilania radia w czeluściach kokpitu

Pamiętam, że jak zakładałem radio to też miałem problemy ze stałym plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem oryginalny kabel do zasilania ktory wlaśnie dochodzi do sterownika abs i nie wiem co dalej, a jak podpinam stale zasilanie z zapalniczki tak zeby sprawdzic to nei wiem dlaczego subwoofer sie rozłącza a przednie głośniki szumią, a nie powinny i nie moge dojśc do ładu z tym audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...