Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wklejenie szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam auto, które służy mi tylko wyłącznie do jazdy po bezdrożach (opel vectra a). Ostatnimi czasy miałem małą stłuczkę, która spowodowała wystrzał poduszek, co z kolei przyczyniło się do zniszczenia przedniej szyby :kwasny: Za bardzo małe pieniążki zakupiłem używaną i tu pojawia się pytanie, czy na starą warstwę kleju dawać primer czy nie? Może wystarczy tylko klej? Wklejał będę sam z racji tego, że samochód służy wyłącznie do rekreacyjnej jazdy na grzyby i ryby, żadnych wypadów w dalekie trasy (max 15-30 km od miejsca postoju). Może ma ktoś jakieś doświadczenie i posłuży radą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Każda, najmniejsza sugestia się przyda!

Opublikowano
Mam auto, które służy mi tylko wyłącznie do jazdy po bezdrożach (opel vectra a). Ostatnimi czasy miałem małą stłuczkę, która spowodowała wystrzał poduszek, co z kolei przyczyniło się do zniszczenia przedniej szyby :kwasny: Za bardzo małe pieniążki zakupiłem używaną i tu pojawia się pytanie, czy na starą warstwę kleju dawać primer czy nie? Może wystarczy tylko klej? Wklejał będę sam z racji tego, że samochód służy wyłącznie do rekreacyjnej jazdy na grzyby i ryby, żadnych wypadów w dalekie trasy (max 15-30 km od miejsca postoju). Może ma ktoś jakieś doświadczenie i posłuży radą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Każda, najmniejsza sugestia się przyda!

https://www.youtube.com/watch?v=PBXmD_-wfsY

https://www.youtube.com/watch?v=-ahDHKcQs-o

Opublikowano

Powiem tak:

1. Spróbuj wyjąć (odzyskać) uszczelkę.

2. Wycinanie drutem (osoba do pomocy)

3. Wycinanie specjalnym nożem w kształcie "L" + dolna część naostrzoną szpachelką (samemu)

4. Za pomocą wąskiej na ok. 1,5cm naostrzonej szpachelki usuń klej zostawiając 1-2 mm grubości.

5. Odtłuszczenie Acetonem lub specjalistycznym odtłuszczaczem do montażu szyb.

6. Położenie kleju o wysokości 1-1,5 cm na karoserię lub szybę.

7. założenie uprzednio odzyskanej uszczelki na nową szybę i przymocowanie jej od zewnątrz taśmą klejącą.

8. przyłożenie szyby do kleju na karoserii.

9. WAŻNE - klej musi być tak położony żeby łączył szybę z karoserią a nie karoserię z uszczelką. Wtedy jest pewność że nie będzie ciekło.

powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.