Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie laczy podswietlenie tylnej tablicy


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na dolkach czasami mam tak ze znika mi podswietlenie tylnej tablicy. jak sie dobrac do kabli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij najpierw poszycie tylnej klapy i sprawdź czy wtyczka dobrze siedzi, czy gniazda żarówek nie są zaśniedziałe (to sprawdzisz bez zdejmowania poszycia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze zauwazylem ze mi podczas jazdy obydwie sie zarowki sie wylaczam zgasze zapale samochod i dziala. a wszystko to po wymianie zarowek bo jedna padla.

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 15:24 ----------

Może ktoś przesłać zdjęcia jak mam się dostać do tylniego oświetlenia tablicy. Prawdopodobnie mi coś nie łączy bo światełko na tylnej klapie też nie zawsze się załącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy metalowe piny sa odpowiednio wygiete (te w plastikowej obudowie lampek oswietlenia tablicy) jesli ni esa to je odegnij. Ja mialem tak u siebie i raz laczyly raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tego próbowałem. Wszystko stało się po tym jak wymieniłem żarówki. czy te ledowe są jakieś do bani. Ostatnio mam tak że włączę światła pochodzą 1 min i gasną. Możlie że to przez żarówki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Zmień żarówki na zwykłe. Jeśli i te będą gasły, to znaczy, że to wina instalacji. Jeśli nie będą gasły, to znaczy, że te ledowe są do d....
  2. Tu masz link do opisu, jak dobrać się do tej listwy oświetleniowej:


--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wina żarówek ledowych kupiłem zwykłe po 1.5 i działają bez problemu. Kupiłem 4 sztuki ledowych i każda jest do bani!!!! :facepalm: jak kupiłem audiczkę to były ledowe super to wygląda z tyłu...:whistling: ma ktoś jakieś ledówki godne polecenia ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...