Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b5 klima czy da rade


mikulski53

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam takie pytanie. w mojej starej b5 nie mam klimy czy dało by rade ja dołorzyc?? i jakie mniej wiecej beda koszty?? dzieki za wszystkie wypowiedzi. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da koszta wysokie. Musisz kupic caly uklad najlepiej ze sprawnego auta do tego sterowanie, klimatronik plus terownik wentylatorow i sprezarki. Do tego robocizna. Jak sie zmiescisz w 2,5 tysiaca to pogratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieściliśmy się w 2000zł :) Trochę szukania, ogarnięty elektryk, trochę nerwów i potu, działa ! :) Ale trochę to potrwa, przynajmniej w naszym przypadku, bo montowaliśmy poliftowy klimatronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoją tylko manuala z passata dałem poniżej 1000 zł + oczywiście sprzedaż gratów obecnych nagrzewnica itp montaż sam robiłem pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by nie wstawial klimatrona tylko zwykly przełacznik jak w innych autach?? bo w tym aucie nie musze miec tego na igłe byle by chłodziło.

Witam ponownie. Mam okazje teraz zalozyc klime mam wszystkie graty z innej audiki tez a4 nawet z tym samym silnikiem. Ale teraz prosba do was. Od czego msm zacząć ?? Prosze o jak najbardziej szczegółowe przeprowadzenie przez ta operacje. Jesli nie w temacie to na PW. Czekam na wypowiedzi. Pozdro

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 13:38 ----------

Oraz prosze o szybkie wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieku kolego poczytam i zobacze co da sie zrobic. Czekam na dalsze podpowiedzi :):thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie takie skomplikowane

wiosną kompletną klimę z wiązką sprzedałem za około 900zł

w tej chwili nie mam kompletnej , ale większość podzespołów bym miał

w zasadzie to nic trudnego , przeważnie kabelków się wszyscy boją

jak trafi się wiązkę z podobnego rocznika i byle nie z gorszym wyposażeniem to praktycznie można na kostkach się powpinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima prawie zrobiona jeszcze pare wtyczek i kabelkow do lutowania i bedzie smoligac az milo. Ale przez nia to chyba bede zyl z 5 lat mniej bo tyle mi nerwow zjadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...