Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie mieszkania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje ubezpieczyc mieszkanie. Najpierw bylem w PZU, zaoferowali mi Dom+ za 360zl(260mieszkanie plus 30 ruchomosci). ?Na stronie cuk-u znalazlem kalkulator, a w nim ciekawa oferte INTERRISK za 260zl- w ktorej to wachlarz ubezpieczen jest duzo szerszy niz generali, compensy,hdi a cena nizsza. Rozmawialem tez z multi-agentem, ale od niego prawdy sie nie dowiem(polecal Interrisk). Moze jest ktos na forum, co zna branze ubezpieczen majatkowych ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ci kto jaki wariant ma, ale musisz sie określić co chcesz ubezpieczyc i na jaka kwote, zeby przy szkodzie nie wyszlo niedoubezpieczenie, albo dostaniesz według wartości rzeczywistej a nie nowej itp, troche tego jest, najpier zapoznaj sie z owu a pozniej zadaj pytanie bo moge pisac godzine o tym, ale najpierw sam odrob lekcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Interriska, w firmie bardzo źle się dzieje - koszmarny burdel z likwidacjami szkód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj konkrety a nie ogolnikowo, tak to mozna psocic na kazda ubezpieczalnie, zeby nie bylo nie wspolpracuje z nimi, ale domyslam sie ze kolega sie tam ubezpieczmu i teraz narzeka, najpierw czytamy owu a pozniej narzekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie miałem tam ubezpieczenia, za to mam kolegę który u nich pracował w centrali i takie info mi zdradził (było ok, a po odejściu poprzedniego prezesa zaczęła się równia pochyła) - możesz wierzyć lub nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie miałem tam ubezpieczenia, za to mam kolegę który u nich pracował w centrali i takie info mi zdradził (było ok, a po odejściu poprzedniego prezesa zaczęła się równia pochyła) - możesz wierzyć lub nie...

jesli by tylko likwidowali szkody w centrali to moze bym sie zgodzil, ale napewno maja jeszcze inne filie gdzie szkody sa likwidowane i nie wierze ze w kazdej jest tak samo, na jakim stanowisku pracowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego nie bierz w inter risku domu bo firma jest w zlej kondycji finansowej i wypłaty z odszkodowań są bardzo małe. A w odwołaniu jak ktoś się pokusi napisać to odpisują "że nie są w stanie więcej zapłacić bo firma w złej kondycji finansowej". Pracuję w ubezpieczeniach i naprawdę odradzam tą firmę w ubezpieczeniu domu, oc komunikacyjne można i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amen :)

Swoją drogą, ciężko oczekiwać od firmy z burdelem w centrali porządku w oddziałach podlegających pod nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...