Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów dynamicznych


Mychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam wielką prośbę o analizę logów dynamicznych bo mam obawy o pracę MAF-a.

Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Logowałem grupy 003,008 i 0011

Log (0 - 003,008,011)

W innym wątku opisywałem problem jaki mam, tj.:

"Podczas jazdy w czasie powolnego przyspieszania, gdy na obrotomierzu wskazówka dochodzi do ok 1300-1500 obrotów czuję jakby takie szarpnięcie lub ślizgnięcie silniku. Czy wiecie co to może oznaczać? Moja skrzynia to Multitronic"

Postanowiłem to zalogować i wydaje mi się że uchwyciłem moment "zboksowania". Pojawia się on gdy obroty dochodzą do 1302. Przy równomiernym wciskaniu pedału przyspieszenia, następuje automatyczna redukcja do 1260 lub 1281 by znów dojść do 1302 i już wyżej. Ta redukcja obrotów objawia się właśnie takim zboksowaniem/źlizgnięciem że aż trzęsie delikatnie autem.

Widać to tutaj:

Log (0 - 003,008,011)

oraz tutaj:

Log (0 - 003,008,011)

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Jak trzeba, to mogę zrobić logi dynamiczne pozostałych grup oraz logi statyczne...

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 11:30 ----------

Nikt nie jest w stanie przeanalizować moich logów...?

A może zrobiłem/nie zrobiłem czegoś co ma wpływ na fakt, że w innych wątkach jesteście pomocni a u mnie pustka?

Mimo wszystko dzięki i liczę że ktoś się tego podejmie...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie MAF mierzy prawidłowo, przynajmniej widać to w pierwszym logu w zakresie od 19 do 30 sekundy logowania jak mu depnąłeś. Sprawdzałeś błędy w sterowniku silnika i skrzyni automatycznej ?

Od razu uprzedzę, że nie znam się na automatycznych skrzyniach biegów i ich diagnozowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...