Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jazda rowerem po drodze po piwerku (będąc pod wpływem)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio doszły mnie słuchy, że wycofano przepis który zabierał nam uprawnienia kierowania naszymi Audikami (prawo jazdy) gdy policja złapała nas po piwku na rowerze.

Dobrze słyszałem ? Wie ktoś coś ? :naughty:

Opublikowano

niewiem nic na ten temat ale kumpla w tym tygodniu złapali na rowerze i miał w wydychanym 0.3 promila i go zgarneli na komisariat bo że już jest przestępstwo i dowalili mu 1000 zł kary i rok czasu ma zakaz poruszania sie pojazdami. ale jak to z prawkiem jest to nie wiem bo on akurat nie ma prawka

Opublikowano
Witam

Ostatnio doszły mnie słuchy, że wycofano przepis który zabierał nam uprawnienia kierowania naszymi Audikami (prawo jazdy) gdy policja złapała nas po piwku na rowerze.

Dobrze słyszałem ? Wie ktoś coś ? :naughty:

Nie zabierają.

Opublikowano
  • Autor

Nie zabierają ale zawieszają ?

Ale tak czy siak tysiąca dowalą ?

Opublikowano

Słuchy takie chodzą, ale jeszcze nic nie zostało podpisane, podobno ma to wejść w życie od 1 lipca

Opublikowano
niewiem nic na ten temat ale kumpla w tym tygodniu złapali na rowerze i miał w wydychanym 0.3 promila i go zgarneli na komisariat bo że już jest przestępstwo i dowalili mu 1000 zł kary i rok czasu ma zakaz poruszania sie pojazdami.

Bo 0,3 promila to wykroczenie a nie przestępstwo dlatego tak sprawa wyglądała..

Stan po spożyciu alkoholu (wykroczenie) to: 0,2 - 0,5 promila we krwi, lub zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza 0,1 - 0,25 mg.

Stan nietrzeźwości (przestępstwo) to: powyżej 0,5 promila we krwi, lub zawartość alkoholu w 1dm3 wydychanego powietrza powyżej 0,25 mg.

Opublikowano

wczesniej tez nie bylo tak strasznie, kolezanke zlapali ze 3 lata temu i przy pierwszym dmuchaniu :kox: wyszlo powyzej 0,2, przy kolejnym na komisariacie ponizej. dostała chyba 600zł kary i zakaz jazdy na rowerze (!) przez rok ale prawka jej nie odebrali ani nie zawiesili, normalnie mogla jezdzic samochodem

Opublikowano
  • Autor

Hmm to może zależy od % kiedy zawieszali prawko...

Opublikowano

Sprawdź na własnej skórze a potem nam opowiedz . Będziemy wdzięczni:polew::polew::polew:

Opublikowano

Zmieniło się tak że sprawa jest kierowana do sądu i to on decyduje o karze.

Opublikowano

ja tam pije piwko i zapare minut siadam w auto . :wink: mam bardzo dobre spalanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.