Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik w milach?!


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w swoim audiku licznik w milach?!Zaciakwila mnie ta sprawa bo w jakim innym bym nie spojrzal to kazdy ma normalnie.Wiec o co tu chodzi?! To jakis inny wypust czy co?Mam ktos jeszcze z kolegow licznik w milach?! :shock: Prosilbym o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może autko miało kiere po prawej stronie (anglia) a Ty po prostu nic o tym nie wiesz

ups ale kolega ma wpadke :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na szybko ktoś robił wymianę licznika aby np. zmienic stan kilometrów lub poprostu miał uszkodzony i na taki wymienił z wesji angielskiej. Autka europejskie mają liczniki bez wskazania w milach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wpadke?Bo ja audika kupilem w niemczech bo tam pracowalem i przyjechalem nim do Polski.A moze byc tez taka opcja ze byla on robiony na stany zjednoczone itp.?

[ Dodano: 19-12-2006, 14:07 ]

Ale ciekawe jest to ze ja mam komputer pokladowy?!wiec czy wymiana licznikow dalaby cosze zbic kilometry?

[ Dodano: 19-12-2006, 14:07 ]

Ale ciekawe jest to ze ja mam komputer pokladowy?!wiec czy wymiana licznikow dalaby cos zeby zbic kilometry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok dziekoweczka napewno mi sie to przyda.Tylko ten licznik wyglada nastepujaco: predkosc w milach jest wieksza czcionka a w kilometrach duzo mniejsza a w anglii itp. tak jest?Dziwna sprawa dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie.Tylko ze wszystkie liczby sa czerwone i ogolnie kolorystyka licznika jest czerwona i zadnego innego koloru tam nie ma jak naprzyklad na zdjeciu ponizej bialy.

[ Dodano: 19-12-2006, 15:04 ]

zdjeciu powyzej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , może pyknij fote to będzie wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem :razz: .Jak tylko dorwe ladowarke do baterii do aparatu to napewno pstrykne kilka fotek i wtedy juz chyba bedzie wszystko ja :grin:

[ Dodano: 19-12-2006, 15:33 ]

jasne

[ Dodano: 20-12-2006, 14:54 ]

To sa moje magiczne zegary.Wiec prosze o ponowne rozszyfrowanie ich! :razz:

[ Dodano: 20-12-2006, 14:55 ]

a oto link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/022f776259efd4d9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do jakiegos dobrego mechanika on napewnoszybko sie skapnie czy byla robiona przekladka kierownicy!!!sprawdz czy masz wycieraczki szyb tak samo jak wszystkie inne audi bo angliki maja odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem w swoim autku z szybką od licznika ( pęknięta :cry: ) aby obnizyć koszt naprawy kupiłem licznik właśnie od wersji angielskiej i wygląda dokladnie tak samo szybka od tego licznika pasowała do mojego czyli do wersji europejskiej więc duże prawdopodobne że autko jest wersją europejską ale z licznikiem z wersji angielskiej bo ten licznika na bank z tej wersji jest. ( to moje przypuszczenia) Ale nie ma się czym martwić masz też kilometry wszystko chodzi jak trzeba więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...