Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Yes:wink: Kabelki tez zamieniłem.

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: to wyrezane masz A4

Baa, następne kilka dni będę tylko na wstecznym jeździć:polew:

Opublikowano

najs , bezawaryjność, swietna konfiguracja

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Czaki:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pieknie sie furka rozwija :)

Opublikowano
  • Autor
pieknie sie furka rozwija :)

:hi:

Na razie nic się nie rozwija...Nie wiem czy wogóle jeszcze stoi, nie zaglądałem do garażu od cn. dwóch tygodni:decayed:

Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimówki 16" i pewnie się nie zmieści:doh:

Gibon mówił ze ma dojścia do lotki, ale wydaje mi się ze się chwalił, bo dawałem mu stówę więcej, a on nie chciał:grin:

Innymi słowy jak za komuny: fundusze są, tylko materiału brak:facepalm:

Opublikowano
pieknie sie furka rozwija :)

:hi:

Narazie nic sie nie rozwija...Nie wiem czy wogole jeszcze stoi, nie zagladalem do garazu od cn. dwoch tygodni:decayed:

Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimowki 16" i pewnie sie nie zmiesci:doh:

Gibon mowil ze ma dojscia do lotki, ale wydaje mi sie ze sie chwalil, bo dawalem mu stowe wiecej, a on nie chcial:grin:

Innymi slowy jak za komuny: fundusze sa, tylko materialu brak:facepalm:

Kolego pytałeś co z lotką. Napisałem Ci że sprzedałem poza forum za 300zł nigdzie nie widziałem że proponujesz 100zł więcej. Poza tym i tak bym nie był wstanie Ci jej za 100zł więcej sprzedać bo z gościem się już dogadałem, a nie lubię robić z siebie wiesz kogo :wink: Jesteś chętny na lotkę ori ? napisz na PW ile max możesz dać i czy weźmiesz na 100% jak załatwię i może uda się :)

Opublikowano
  • Autor

Spoko Gibons, było tak jak piszesz.:thumbup1: Myślałem ze pytasz czy ktoś na forum jest zainteresowany lotka, ale widocznie błąd w interpretacji z mojej strony:doh: Jestem jak najbardziej nadal zainteresowany zadaszeniem:wink:

No i kiere z lopatkami bym zmienił, ale poduchy ciągle nie dostałem:smutas:

Opublikowano

griga-st bo tak pytałem czy ktoś może chce z forum, nie miałem jej ale wiedziałem kto ma na sprzedaż taką z tym że poszła tak jak mówię zanim napisałeś do kogoś z poza forum. Spoko jak jesteś zainteresowany być może załatwię :) a poduszki jakiej szukasz ? koło czy ta wcześniejsza ?

Opublikowano
  • Autor

Jestem zainteresowany, jasiek jak w podpisie: trójramienny przedlift w dobrym stanie.:hi:

Opublikowano

Hmm ja być może będę miał do sprzedania swojego mogę nawet z kierą sprzedać. Mam kiere do kupienia tylko też musiałbym znaleźć jaśka :P z tym że okrągłego.

Opublikowano
  • Autor

Tylko ja chce łopatki rzezać:wink:

Opublikowano

Jakbym znalazł w dobrej cenie poduchę to sprzedam Ci swoją stan jest idealny.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie...:cry: Pechozol jakiś z tymi zakupami mnie prześladuje:facepalm:

W sobotę bylem odebrać zawieche slajne, nówka, pachnąca... ale co z tego jak się jebn.. i do B7 przysłali:doh:

Opublikowano
  • Autor

Jest na drugiej stronie opis... od a5 z końcówką WUL bodajże:wink:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

8K0 419 091 H WUL

Nie widziałem osobiście 2.0T z łopatkami. Ciekawe co sterownik powie:eusathink:

Opublikowano

Piękne auto, wypasik fajny :kox: mody tez zacne :naughty: elegancko :kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.