Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu można kiedyś się ustawić i zrobić mini spota :) ja już w sumie kończę swoje rezanie :)

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 23:27 ----------

Tak jak mówiłem heble S4 już na pokładzie :)

IMG0677JP_ewawwhe.JPG

Dzisiaj odebrana również turbina od CAHA

IMG0675JP_ewawwha.JPG

IMG0676JP_ewawwhq.JPG

Jeszcze zakupione springi Eibach -35/30mm

IMG0679JP_ewawwrp.JPG

IMG0680JP_ewawwrh.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :kox:

po grupowy chipie można by zrobić grupowego grila :naughty:

tylko kto ma takie duże podwórko aby zmieścić 12-13 aut? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz :kox:

po grupowy chipie można by zrobić grupowego grila :naughty:

tylko kto ma takie duże podwórko aby zmieścić 12-13 aut? :facepalm:

a gdzie i kiedy ten grupowy chip (wroclaw?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czuć wyraznie że lepiej się zbiera teraz :) domyślam się jaka musi być różnica ze 143PS na 200+PS skoro ja odczuwam ze 180PS na 206PS :) ale zaskoczony ogólnie byłem. Pierwsze hamowanie i wynik 188PS 397Nm zastanawiam się skąd ? a Wojtek mówi że ktoś już przed nim tu był :) Okazało się że miałem program zrobiony na seryjnej turbinie pewnie coś pod 180PS tego nie wiemy dokładnie bo nie był samochód shamowany na seryjnej turbinie tylko już po wymianie na CAHA. Jednak na szczęście Wojtek powiedział że program był przyzwoicie zrobiony i ponoć mam też jakieś wzmocnione sprzęgło założone bo od razu wyczuł różnicę. Mnie też się tak wydawało jak jeżdziłem innymi B8 czy A5 czy Q5 że sprzęgło mega lekko chodzi u mnie chodzi dość ciężko i np w korkach jakichś dłuższych czułem faktycznie to na nodze :) ale myślałem że ten typ tak ma. Ze sprzęgła akurat pozostaje się tylko cieszyć :) Mówił że może mi zrobić 215PS ale to będzie już bez takiej granicy bezpieczeństwa więc zdecydowałem że zostaje przy tym co jest :) tutaj mówił że jest spory zapas. Na razie jestem zadowolony :) Mogę tylko polecić komuś kto się zastanawia czy podnieść moc. Doszłem tylko do wniosku że nie chce wiedzieć jak jedzie seria 143PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, że jesteś zadowolony! ja też jestem z programu mega zadowolony. jedynie żałuję, że tak późno go zrobiłem.. :naughty: ale mi już mało... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jest mało z chęcią przesiadłbym się na 3.0TDI albo w ostateczności 2.0TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jest mało z chęcią przesiadłbym się na 3.0TDI albo w ostateczności 2.0TFSI

i to jest myśl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jest mało z chęcią przesiadłbym się na 3.0TDI albo w ostateczności 2.0TFSI

Zrób korektę i będziesz śmigał dalej zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób korektę i będziesz śmigał dalej zadowolony :wink:

Korektę czego ? bo chyba nie lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli już po to co innego , teraz tylko wymiana :lol:

Tak jest już po obecnie ma 206KM i 420Nm jakoś to jeździ teraz, ale człowiekowi zawsze mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nam ten bul jak miałem e91 122km i dłóbłem na 155km to była radocha może przez miesiąc :grin: ,a później nuda zawsze będzie ten niedosyt :kwasny:


Wiesz co chodzą mi po głowie relingi i obramówki w chromie ,nie wiesz dużo w tym roboty jest i jak to cenowo wygląda ,a może masz jakieś wtyki żeby kupic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z nam ten bul jak miałem e91 122km i dłóbłem na 155km to była radocha może przez miesiąc :grin: ,a później nuda zawsze będzie ten niedosyt :kwasny:

Wiesz co chodzą mi po głowie relingi i obramówki w chromie ,nie wiesz dużo w tym roboty jest i jak to cenowo wygląda ,a może masz jakieś wtyki żeby kupic :wink:

Z relingami nie ma dużo roboty jeżeli chodzi natomiast o chromy wokół szyb tutaj jest sporo zabawy nie spominając o tym że trzeba wyciągać tylne szyby te małe. Według mnie gra niewarta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...