Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dwóch moich znajomych zmieniało klimatronic u siebie i były problemy z prawidłową pracą klimatronica. Po wymianie rezystora wszystko chodzi aż miło. Szczerze to tylko Ty mi pisałeś że go podobno nie wymieniałeś. Piszę podobno bo wiem że to nie Ty robiłeś a ktoś inny więc może Ci go faktycznie wymienili ? Ktoś tam jeszcze napominał że potrzeba czujnik jakości powietrza wymienić, ale znajomi tego nie wymieniali i wszystko gra.

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

A sorry ,wydawalo mi sie ze w 2G nie bylo MOST :facepalm:

Z tym klimatronikiem z lifta trzeba cos kombinowac ,czy tylko odpowiednie kodowanie i CP ?

Podejdi do Myślenic, znaju czo jest potrzebne zamienit :hi:

http://www.navitechnik.pl/navi/

Edytowane przez romco

Opublikowano

Dwóch moich znajomych zmieniało klimatronic u siebie i były problemy z prawidłową pracą klimatronica. Po wymianie rezystora wszystko chodzi aż miło. Szczerze to tylko Ty mi pisałeś że go podobno nie wymieniałeś. Piszę podobno bo wiem że to nie Ty robiłeś a ktoś inny więc może Ci go faktycznie wymienili ? Ktoś tam jeszcze napominał że potrzeba czujnik jakości powietrza wymienić, ale znajomi tego nie wymieniali i wszystko gra.

Nie musisz mi wierzyć możesz sobie zmienić rezystor ;)

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś szukał felg to rozważam sprzedasz swoich razem z oponami po jednym sezonie. W tamtym roku kupowałem nowe.

IMG0076JP_eexsxsp.JPG

Opublikowano

Na jakie będziesz zmieniał

Takie jak WRC :co:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli by się znalazł kupiec to wpadną takie same tylko 20cali od S7

Opublikowano

a wrc nie 20cali

Opublikowano
  • Autor

Myślałem że pytasz czy taki sam wzór jak on :) Mnie podobają się takie jak mam teraz, ale zmieniłbym na 20calowe czyli są identyczne jak te tylko mają 9cali szerokości i ET37 przy 20calach.


Dokłądnie takie bym widzial u siebie :)

http://allegro.pl/oryginalne-alufelgi-20-audi-a6-a7-a8-4g0-i5075885459.html

Opublikowano
  • Autor

Półki co najbardziej właśnie te mi się widzą tylko nie wiem jaką oponę dać. Chyba 255.30.20 by na to dobrze siadło bez obcierki.

Opublikowano

Widzę że teraz moda na 20 cali


A jest ktoś na forum co ma 21cali

Opublikowano
  • Autor

Widzę że teraz moda na 20 cali

A jest ktoś na forum co ma 21cali

21 do b8 to już przesada, ale szymeniu szuka do RS7 21 cali więc będzie jedna osoba :)

Opublikowano

No no dzisiaj tak mówisz ,a za chwilę znajdą się odważni :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No no dzisiaj tak mówisz ,a za chwilę znajdą się odważni :naughty:

Ja na pewno nie wepchnę 21cali. Za dużo jeżdzę więc jako taki komfort musi być. Mam jeszcze rotory o fajnych parametrach ale w 19calach 9J Et33 z tym że cane jest super

Opublikowano

Jakie kapcie masz na tych felgach co są do sprzedania i jaka cena za komplet? Może być na priv :)

Opublikowano
  • Autor

Prawie nowe Goodyear Eagle F1 asimetric 2 245/35/19.

Opublikowano

ile chcesz za rotory ?? :)

Opublikowano
  • Autor

ile chcesz za rotory ?? :)

Półki co nie na sprzedaż myślę że sobie je przymierzę :)

Opublikowano

Półki co najbardziej właśnie te mi się widzą tylko nie wiem jaką oponę dać. Chyba 255.30.20 by na to dobrze siadło bez obcierki.

w b8 jest zbyt wąskie nadkole na oponę 255 ociera o obydwie strony nadkola :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Zależy na jakiej feldze. Tak jak Ci pisałem przy feldze 8.5J et 32 będzie ocierać. Przy np 9J et 33 już nie ociera.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.