Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cicha woda brzegi rwie :wink: karbonów nie chwalę bo to nie mój thing :wink:

Powiem Ci że bardzo fajnie zgrywają się w środku z alcantarą dziurkowaną którą teraz mam. Dobrze to wszystko teraz wygląda. Postaram się jakieś foty wrzucić.

Opublikowano

ładnie ładnie. z tego będziesz na pewno zadowolony. jestem ciekaw jak ta popiołka w carbonie wygląda zamontowana :wink:

Opublikowano

gruba fura !

jak z montazem neonow?

i podsufitka byly jakies problemy?

szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

Opublikowano
  • Autor

szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

że co 700zł to jakaś promocja ? jak dobrze poszukasz to za 400zł kupisz nowe.

Opublikowano

szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P

że co 700zł to jakaś promocja ? jak dobrze poszukasz to za 400zł kupisz nowe.

dokładnie ja dałem cos koło 100€ na ebayu czyli ciut ponad 400zł

Opublikowano

a to sory, myslalem ze 700 to dobra cena :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie działo więc świeże foty z dzisiaj. Takie tam nowe listwy wpadły.

201510171_shaswaw.jpg

201510171_shaswqh.jpg

201510171_shaswqe.jpg

201510171_shaswqa.jpg

201510171_shasspx.jpg

201510171_shasspn.jpg

201510171_shasshn.jpg

201510171_shasshe.jpg

Opublikowano

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Fajnie się to z siodłami komponuje. A siodła masz naprawdę bardzo fajne :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki powiem Ci że chyba najlepsza opcja jaka może być :)

201510171_shaapaq.jpg

201510171_shaapqh.jpg

201510171_shaapqx.jpg

Opublikowano

Może pisałeś gdzieś wcześniej....Gdzie robiłeś carbony ?

Opublikowano
  • Autor

WRC dawał namiar. Ja robiłem tam gdzie on, ale czas oczekiwania 6miesięcy :) ale wygląda super. Jak chcesz taki carbon to może będę sprzedawał zależy czy ktoś będzie chciał wziąć samochód z carbonem czy bez bo jest na sprzedaż.

Opublikowano

Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Edytowane przez elucidate_

Opublikowano

Panie alagancko ten carbonik wygląda :naughty: Miałem okazję na żywo zobaczyć u WRC-a :decayed:

A i faktycznie takie zestawienie siodeł bajka :)

Opublikowano
  • Autor

Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Auto jest na sprzedaż choćby już. Jeszcze go nigdzie nie wystawiłem ale to tylko kwestia czasu.



Panie alagancko ten carbonik wygląda :naughty: Miałem okazję na żywo zobaczyć u WRC-a :decayed:

A i faktycznie takie zestawienie siodeł bajka :)

No tak carbon, fotele, kiera polift ścięta to robi jednak robotę w środku. Tapicerka jest po przebiegu 25tyś zaledwie. Więc pachnie jeszcze nowością.

Opublikowano

Gratki furki. Ja wprzeciagu 1-2 miesiecy bede kupowal jakies audi takze jesli zdecydowalbys sie na sprzedaz daj znac. :)

Auto jest na sprzedaż choćby już. Jeszcze go nigdzie nie wystawiłem ale to tylko kwestia czasu.

Luzik, daj znac jaka cena netto itp w temacie czy na pw. :)

Opublikowano

I tak go przetrzymałeś. Pamiętam jak już bodajrze w zeszłym roku przymierzałeś się do pogonienia autka. Potencjalny właściciel powinien być zadowolony. Autko doinwestowane i fajnie pomodzone.

Opublikowano
  • Autor

I tak go przetrzymałeś. Pamiętam jak już bodajrze w zeszłym roku przymierzałeś się do pogonienia autka. Potencjalny właściciel powinien być zadowolony. Autko doinwestowane i fajnie pomodzone.

W Kwietniu tego roku zastanawiałem się nad sprzedażą, ale nie mogłem nic znaleźć dla siebie. Parę dni temu jednak podjąłem decyzję że sprzedaję na 100% a po nowym roku coś będę szukał. Myślę że potencjalny nowy właściciel będzie zadowolony. Trochę kasy włożyłem w ten samochód na pewno mi się to nie zwróci, ale cóź takie życie :) że człowiek lepiej by wyszedł jakby sprzedał na części hehe.

Opublikowano

O faktycznie to było wiosną, myślałem że to jesienią było. :wink:

No co zrobić jak wszyscy tutaj mamy tą samą chorobę, która jest kosztowna w leczeniu a najgorsze że nie uleczalna :grin:

Moi znajomi też się ze mnie śmieją.... że kupuję samochód naprawiam co się da i co trzeba i go sprzedaję... :P

Opublikowano
  • Autor

Ja już mam swój 3 lata więc czas na zmianę :) choć nie znudziło mi się auto praktycznie w ogóle. Może poza tym że już trochę mocy brakuje :P ale auto robi wciąż duże wrażenie na drodze. Sporo osób się odwraca :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.