Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak niestety jest, A6 z motorem 3.0 TDI to minimum 160k pln, A5 to minimum 100k pln. Ciężki będzie wybór i najpewniej bezpośrednio z DE.

Edytowane przez pieron82

Opublikowano

Dobry wybor ja swoja a5 3.0tdi jezdze 2 rok i jestem bardzo zadowolony z wygladu daje rade wnetrze jak w a4 tez jest ok:D

Opublikowano

Ta z Myślowic to zły przykład gość nieźle kombinuje tam :) poza tym trzeba doliczyć jeszcze do obu akcyzę. Na dobre 3.0TDI w C7 trzeba mieć 130tyś żeby kupić coś godnego uwagi.

Tyle trzeba mieć na dobrą sztukę :) nie stać mnie na razie. Szukam a5 3.0TDI

http://allegro.pl/jedyne-takie-a6-s-line-abt-2012-avant-jak-nowe-i5243310237.html

Nie dla Ciebie bo nie ma co w nim rezać :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie dla Ciebie bo nie ma co w nim rezać :grin:

Zawsze coś się znajdzie choćby felga gwint soft itd :)

Opublikowano

To jakieś drobnostki hihi. A softa już abt zrobił.

Edytowane przez dawidg2

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek z dzisiejszej trasy :)

IMG4922JP_wespepr.jpg

IMG5007JP_wespepx.jpg

IMG5096JP_wespepe.jpg

IMG5101JP_wespepw.jpg

IMG5109JP_wespepa.jpg

IMG5116JP_wespewr.jpg

IMG5115JP_wespewe.jpg

Opublikowano

W UK za C7 3.0 (bez quattro) w pelnym s-line zewnetrznym i wewnetrznym, klima 4 strefy i duza navi plus oczywscie z przebiegiem rzedu 70 tys km to za 90 tys zl idzie dostac a za 110 tys to juz w Audi sprzedaja 2 - 3 letnie bo ktos zostawil w rozliczeniu jak bral kolejna nowa :)

Wiem bo juz bylem o krok od zakupu takowej ale jednak sie rozmyslilem bo budowa domu pochlania mase pieniedzy wiec musze troszke na c7 jeszcze poczekac.

Tak czy owak ceny samochodow w PL sa masakryczne :kwasny:

Gibons co do twojej B8 to sie nie bede wypowiadal bo wiadomo, ze jest za***ista :decayed: No... przydala by sie jeszcze czarna szyba :kox:

Edytowane przez Pawlo 2004

Opublikowano
  • Autor

C7 na chwilę obecną to mój idol :) swoją droga nie wiedziałem że 3.0TDI występowało bez Quattro ? hmm. Obecnie nie mój budrzet niestety też jestem na etapie działka budowa etc, Na razie na celowniku mam A5 lub BMW X5 lub F10 :) Co do ciemnych szyb odpada nie podoba mi się to w ogóle.

Opublikowano

Co to na ciebie Budowa i auto

tąpniete z LG F60

Opublikowano
  • Autor

A widzisz co buduję ? (2 foto od góry) :grin:

Opublikowano

Przepiękny wózek... Kupuj już te A5 i sprzedawaj to stare A4 :P

Opublikowano

Autko wymiata:-)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam z nowosci

201508121_wqwewah.jpg

Opublikowano

ŁADNE jakie koszta ???

Opublikowano

Też bym takie widział u siebie.....

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

1400zł i pare miesięcy czekania.

Opublikowano

a auto nie miało iść na handel? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a auto nie miało iść na handel? :decayed:

idzie idzie ale jeszcze coś pojeżdzę :P

Opublikowano

też myślałem że ta cisza w temacie cuś znaczy :(

ale jeszcze bumik jest :)

Opublikowano

cicha woda brzegi rwie :wink: karbonów nie chwalę bo to nie mój thing :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.