Treść opublikowana przez patryk.patryk
-
naklejki na błotnik S4 B8 V6T
Witam mógłby ktoś podrzucić wymiary w którym miejscu naklejone jest logo V6T w S4 8K bez tego trudno nakleic jak ori pozdro
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
ładna sztuka
-
Jak zdemontować osłona fotela, plecy, tył
Panowie jak w b8 wymienic airbag w fotelu
-
jak rozebrac na czesci fotel kierowcy
Pomocy jak sie dostac i wymienic airbag
-
a4 b6 1.9 klima nie chlodzi pomoc
Witam, kupilem malysza zimą teraz zaswiecio sloneczko i zauwazylem, ze klima nie chlodzi tylko caly czas leci gorace powietrze, pojechalem do warszatu na nabicie klimy okazalo sie, ze czynnik jest, takze co moze byc przyczyna? dzieki za pomoc
-
pytanie o silnik 4.2 S4 pomoc w kupnie
a co myslisz o tym braku mocy?
-
pytanie o silnik 4.2 S4 pomoc w kupnie
Witam byłem dziś na oględzinach S4 B6 i mam kilka pytań odnośnie silnika, jestem zielony w tym temacie, nigdy nie miałem benzyny auto stało kilka dni, tak twierdzi sprzedawca i przy odpaleniu przez 2 sekundy strasznie coś grzechotało, i po 2 sek zaraz ustało jednak silnik na biegu jałowym cały czas rzempoli jakby łańcuch rozrzadu? benzyna raczej powinna chodzić cicho,a tutaj cały czas było coś słychać jakby metalicznego coś w stylu cykania druga sprawa to jazda autem- do 3tys muł dopiero od 3tys coś tam ciągnie, poza tym między 2 a 3 tys obrotów jakby coś przerywało prosiłbym o pomoc, auto ogolnie mi się podoba tylko nie chcialbym sie wrąbać w koszta dzieki za pomoc pozdrawiam
-
felgi do a4 b8 pomoc czy beda pasowac
Witam nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie wiec zakladam nowy temat czy felgi pseudo rotory made in italy, 4 szt ich parametry 8,5J x 19 ET35 opony 255/35 R19 czy nie beda wystawac? o tył sie nie martwie co o przod zawieszenie 1BV, czyli te lekko obnizone w stostunku do serii dzieki pozdrawiam
-
Demontaż podsufitki w sedanie
Hej Podlacze sie pod temat, przy demontazu/montazu jak uratowaliacie male zaslepki od raczek przeciez ich nie idzie uratowac bo odrazu sie lamia, ani potem dostac w aso osobno bez raczek Pomocy
-
[A4 B8] Nie Mogę Wyłączyć Klimatyzacji
moj znajomy ma na odwrot ze nie moze wlaczyc AC, jak trzyma to swieci, ale puscimy i odrazu gasnie dioda, gdzie szukac przyczyny pozdro
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam chcę jechać kawał drogi po auto, jednak na zdjęciach nie widać ekranu nawigacji, wiem tylko, że jest AUDI CONCERT, teraz moje pytanie czy jeżeli pisze na desce audi concert to jest to na 100% kolorowy wyświetlacz czy może być mono? auto bez navi pisze tylko audi concert i w opisie cd/mp3, wielkosci ekranu tez nie moge zobaczyc( zdjecia z daleka) dzieki za pomoc pozdrawiam
-
nie działające głośniki wysokotonowe
jednak tył dziala, a z przodu mowicie nie ma glosnikow? to po co Audi daje maskownice? np w bmw jak nie masz wysokotonowych to jest zaslepka a nie kratka ( maskownica) ;p edit wlasnie bylem w aucie i w ustawieniach DSP jest driver i simmetic?, wie ktoś z uzytkownikow o co chodzi oraz opcja GALA ON/OFF ktorą opcje wlaczyc zeby bylo najbardziej efektownie pozdrawiam
-
nie działające głośniki wysokotonowe
witam podlacze sie pod temat, mi sie wydaje, ze wysokotonowe w drzwiach z przodu i tylu nie dzialaja, naglosnienie mam nie znam nazwy-11 glosnikow z DSP
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim nazywam się Patryk jestem z Lubina, od miesiąca jestem użytkownikiem A4 B8 170ps z 2009r. Jest to moje drugie Audi, dawno temu jeździlem A3 Sportback, ostatnio tylko BMW ( E90 320d+chip, E91 325d+chip, E93 330d+chip) razem jakieś 10 sztuk ;p do Audi przekonał mnie ojciec, który jeździ A8 D4 4.2 TDI mam nadzieje, że na forum dowiem się wielu ciekawych rzeczy pozdrawiam użytkowników Audi
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
a to sory, myslalem ze 700 to dobra cena
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
gruba fura ! jak z montazem neonow? i podsufitka byly jakies problemy? szkoda, ze dopiero sie zalogowalem kolega sprzedal kompletne pedaly i podstopnice od rs4 b8 za 700zł ;P
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
w dół z nią ładna sztuka jak robicie te kodowanie doświetlanie skrętu bo nic nie mogę znaleźć
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
repliki Rotorów fajnie się prezentują, mógłbyś podrzucić jakie mają ET przód i tył i czy jeździsz bez dystansów? pozdro
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
fajne auto mody na + jak poprzez vcds aktywowac doswietlanie skretu i inne, ktore aktywowales? pozdro
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Witam podłączę się pod temat, posiadam w swoim aucie Audi Sound System tj bodajże 11 głośników z regulacją subofera, jeżeli zmieniłbym same tweetery w drzwiach na Bang Olufsen zmieni się coś w kierunku jakości lub głośności czy nic to nie zmieni? oraz czy blenda B&O pasuje bez problemu i przerabiania drzwi/tapicerki? pozdrawiam dzieki za pomoc