Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szarpie sprzęgło


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam taki problem jak w temacie szprzegło lekko szrpie przy ruszaniu ale dzieje sie tak tylko jak samochód postoi z dobę i dzieje sie tak tylko przez chwile wie ktoś co to może byc? biegi wrzucam normalnie i sprzegło chodzi dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze od góry tzn prawie ze na końcu jak puszczam sprzęgło

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:39 ----------

a tak dokładnie to bierze tak ok 1,5 wcisnę pedał i bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzisiaj wymieniłem u siebie sprzęgiełko bo właśnie brało u samej góry i szarpało mi przy ruszaniu i okazało sie że tam już prawie nic okładziny nie było na tarczy a teraz to sie jeździ jak nowym elegancko. Tak że więc jak masz kase to zmieniaj a jak nie to odkładaj i wymieniaj bo ja sie ze swoim sprzęgłem meczyłem poł roku i w mieście to jest tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kosz zakupu wyszedł 420 zł (firma sachs ) kompletu docisk + tarcza + łozysko oporowe ( zakupowałem u kolego z forum u tomka )i jeszcze trzeba brać pod uwagę to że może cieknąć z uszczelniacza wału to też trzeba by wymienic u mnie nie ciekło więc został ten co był . Z tym że u mnie jest jeszcze koło dwumasowe którego nie wymieniałem bo tak jak kolega tomek powiedział że są trwałe w silnikach benzynowycj i tak było luzów nie miało wiec tylko ten komplet poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko u ciebie pewnie nie ma dwumasy ja mam po lifcie autko i u mnie jest musisz pogrzebac na forum czy masz czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale 2masy nie było do 1997 lipca:decayed: Dlatego koszta naprawy i wymiany zmniejszają się:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany my w adp z 95r/96r mamy jednomasa. I byli nawet tacy co wymieniali sprzęgło a pedał dalej brał u samej gory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany my w adp z 95r/96r mamy jednomasa. I byli nawet tacy co wymieniali sprzęgło a pedał dalej brał u samej gory :wink:

A to pedał:polew: to trzeba dospawać rurkę dłuższą na sprzęgło i wtedy w połowie będzie brało, tylko kolano pod brodą będzie i zamiast zimnego łokcia, zimne kolano Heheh:wink: :banan: Żart:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...