Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szarpie sprzęgło

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam taki problem jak w temacie szprzegło lekko szrpie przy ruszaniu ale dzieje sie tak tylko jak samochód postoi z dobę i dzieje sie tak tylko przez chwile wie ktoś co to może byc? biegi wrzucam normalnie i sprzegło chodzi dobrze

Opublikowano

a w którym miejscu bierze pedał od sprzęgła ?

Opublikowano
  • Autor

Bierze od góry tzn prawie ze na końcu jak puszczam sprzęgło

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:39 ----------

a tak dokładnie to bierze tak ok 1,5 wcisnę pedał i bierze

Opublikowano

Mi tez bierze na samym końcu. Dojedz je jeszcze i zaczynaj odkładać na nowe :D

Opublikowano

no ja dzisiaj wymieniłem u siebie sprzęgiełko bo właśnie brało u samej góry i szarpało mi przy ruszaniu i okazało sie że tam już prawie nic okładziny nie było na tarczy a teraz to sie jeździ jak nowym elegancko. Tak że więc jak masz kase to zmieniaj a jak nie to odkładaj i wymieniaj bo ja sie ze swoim sprzęgłem meczyłem poł roku i w mieście to jest tragedia

Opublikowano

Powiedz jaka przyjemność wymiana i koszt zakupu:wink:

Opublikowano

u mnie kosz zakupu wyszedł 420 zł (firma sachs ) kompletu docisk + tarcza + łozysko oporowe ( zakupowałem u kolego z forum u tomka )i jeszcze trzeba brać pod uwagę to że może cieknąć z uszczelniacza wału to też trzeba by wymienic u mnie nie ciekło więc został ten co był . Z tym że u mnie jest jeszcze koło dwumasowe którego nie wymieniałem bo tak jak kolega tomek powiedział że są trwałe w silnikach benzynowycj i tak było luzów nie miało wiec tylko ten komplet poszedł

Opublikowano
  • Autor

kurde to nie dobrze no trudno muszę zbierać kasę na nowe

Opublikowano

tylko u ciebie pewnie nie ma dwumasy ja mam po lifcie autko i u mnie jest musisz pogrzebac na forum czy masz czy nie

Opublikowano

Nie jestem pewny, ale 2masy nie było do 1997 lipca:decayed: Dlatego koszta naprawy i wymiany zmniejszają się:decayed:

Opublikowano

pany my w adp z 95r/96r mamy jednomasa. I byli nawet tacy co wymieniali sprzęgło a pedał dalej brał u samej gory :wink:

Opublikowano

no napewno koszta bedą mniejsze i też mi sie wydaje że dwumasy były w niekturych silnikach chyba po lifcie

Opublikowano
pany my w adp z 95r/96r mamy jednomasa. I byli nawet tacy co wymieniali sprzęgło a pedał dalej brał u samej gory :wink:

A to pedał:polew: to trzeba dospawać rurkę dłuższą na sprzęgło i wtedy w połowie będzie brało, tylko kolano pod brodą będzie i zamiast zimnego łokcia, zimne kolano Heheh:wink: :banan: Żart:wink:

Opublikowano

hhehehehehehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.