Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] H7 czy H4 zamiast ksenonów


Kennykk

Rekomendowane odpowiedzi

A więc moj pierwszy post.

Pytanie dosyc banalne , ale dla mnie trudne bo jestem laikiem w tych sprawach.

Od niedawna posiadam a4 1995 ale zamiast prawidłowych rocznikowo lamp zamontowane są http://allegro.pl/item401121085_audi_a4_99_00_h7_h7_reflektor_lampa_soczewka.html

ponadto zamiast zwykłych zarowek zamontowane sa chińskie ksenony, czyli żarniki z przetwornicami które raz swiecą raz nie, czasem mrugają a czasem wogole jest dyskoteka.Zależnie od widzimisie;)

I pytanie

chciałbym zamontowac zwykłe zarówki H7 lub h4 chcąc pozbyć sie wiecznych problemów xenonowych i sam niewiem ktore wybrac.Nie zalezy mi na kolorze i jakosci swiatła poniewaz przewaznie poruszam sie w dzien. i czy bedzie problem z kablami poniewaz ktos montując te niby ksenony prawdopodobnie nie ingerował w zmiane okablowania. Wszysko wedlug znajomego wygląda tak jakby mialo sie tylko zrobic podmiankę zarówek i tyle.

Czekam na opinie fachowców .ewentualnie jakis linki z podobnymi problemami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz założony zestaw HID ( chińskie xenony ) to je poprostu wypnij jak ich nie chcesz i po kłopocie a zarówka jaka bedzie u Ciebie to H7 i po problemie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nowe xenony pod H7.. :naughty:

własnie zapomniałem dopisac ze kup nowy zestawik HID , teraz już są OK :good: przynajmniej u mnie sie nic nie dzieje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nowe xenony pod H7.. :naughty:

własnie zapomniałem dopisac ze kup nowy zestawik HID , teraz już są OK :good: przynajmniej u mnie sie nic nie dzieje :cool1:

Popieram :).. Ceny zestawu HID są całkiem dobre :>.. Ja tez założyłem :>, a byłem przeciwny :angry:.. Ale jest Ok :good:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontuj HID lub jakieś lepsze H7. Pamiętak, że tra dyskoteka nie tylko działa na Twoje bezpieczeństwo, ale także na bezpieczeństwo innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 100zl z przetwornicami, same zarniki od 50-70 za pare

lepiej dołożyć jeszcze 100zł i kupić cyfrowe przetwornice w wersji slim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przepalila mi sie zarówka swiatel mijania, nie znam sie na tym kompletnie. Podpowiedzcie jaka kupic zeby pasowala do B6.

H7 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...