Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 ADR] A4 by Cuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jako że umyłem w końcu swój dupowóz, postanowiłem porobić kilka fotek i się nim pochwalić, (fotki robione schabowym)

Na początek trochę o aucie bo regulamin tego wymaga

1.8 ADR 125KM

17" aluette, 225\45

dwie elektryczne szyby z przodu, z tyłu korbotronik

climatronik

podtlenek gazotu aby się tanio woziło

Co w planach?

-springi (drogi w mojej okolicy nie pozwalają na gwint)

-dystanse do tyłu

-przyciemnić szybki i lampy

-dach w czorny mat

-skórka na to pokrętło którym się skręca

-coś zrobić z dekorami aby się wyróżniały w tłumie

-na razie wsio...

Był gofer:

gofr.jpg

Jest A4:

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0033.jpg

przod.jpg

Pozdrawiam!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna baza :) Jak będzie niżej i inne koło wpadnie to będzie zupełnie inaczej :banan:

Opublikowano
  • Autor

Co do felg, na początku też byłem dosyć sceptycznie do nich nastawiony, ale z czasem mi się spodobały, mam zamiar pomalować je na czarno i wypolerować rant, może bedą lepiej wygladać :whistling:

Opublikowano
Co do felg, na początku też byłem dosyć sceptycznie do nich nastawiony, ale z czasem mi się spodobały, mam zamiar pomalować je na czarno i wypolerować rant, może bedą lepiej wygladać :whistling:

NIe maluj na czarno, rotor zostaw jak jest, a rant spoleruj, ale i tak nie oczekiwałbym cudów, i najważniejsze na glebe z nią:whistling: Bo stoi jak terenówka:facepalm:

Opublikowano

zostaw te felgi w spokoju, czarne z polerowanym rantem będą jak 16ki...

Opublikowano
  • Autor

może zrobi ktoś jakiś vt jakby to wyglądało z czarnym rotorem i przy okazji na glebie? Na glebe pójdzie ale najpierw do wymiany heble, wachacze, simmering na wybieraku w skrzyni, kostka stacyjki...

Opublikowano
może zrobi ktoś jakiś vt jakby to wyglądało z czarnym rotorem? Na glebe pójdzie ale najpierw do wymiany heble, wachacze, simmering na wybieraku w skrzyni, kostka stacyjki...

To tym bardziej jeśli nie masz hajsu to nie ma co kombinować z kołami, zrób ważniejsze sprawy a potem szukaj innych kół, z tych nic dobrego nie wyczarujesz...

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

+5 do zmiany biegów :kox:

DSCF0003.jpg

DSCF0006.jpg

Jutro idzie skóra na kierownice, heble już zmienione, wachacze i simmering również, kostka stacyjki zamówiona, teraz zostaje szukać gwintu :decayed:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Dawno mnie nie było, ale w aucie troszke się zmieniło:

- nowy rozrząd i napinacz,

- wymienione simmeringi wału, wałków rozrządu, wybieraka,

- nowy olej w silniku i w skrzyni, nowy filtr oleju, powietrza, kabinowy,

- nowe oba przeguby wraz z osłonami,

- nowe banany,

- obszyta kierownica (prawdziwa skóra + czerwony szew),

- czyszczenie tapicerki,

- sekwencja landi renzo,

Na razie tyle, jak sie pogoda polepszy wrzuce nowe fotki, :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.