Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera na przednią szybę - co polecacie?


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodzę do wniosku, że może się takie coś przydać - widziałem już parę "ciekawych" akcji przed sobą na drodze, które dobrze by było nagrać i być spokojnym o siebie... gdyby co :wink: Na alle jest trochę tego, ale sugestie i porady jak najbardziej wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. tutaj : http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/rejestrator-trasy-262707/ ale więcej masz tutaj : http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/kamera-samochodowa-rejestrator-dvr-215779/ :wink:

miłej lektury Kolego :hi:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Andrzej mnie ubiegł widzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z GPS z zapisem trasy jak i prędkości Model GS8000 Sam takiej używam jest super

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie obecnie rejestratory sa dobre aby na noc zostawiac wlączone i było coś widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie obecnie rejestratory sa dobre aby na noc zostawiac wlączone i było coś widać ?

poszukaj wśród modeli DOD. Może LS430W, może nawet LS400W. Nie pamiętam która ma opcję czuwania z wzbudzaniem na wstrząs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może co to takiego MDV-2290 Somikon ? Dostałem na maila propozycję zakupu ze sklepu gdzie zawsze kupuję licencje Kaspersky-ego i nie wiem czy się ośmieszają tym czy to jednak sensowny sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie prawie zawsze wkładam w uchwyt Nokię 920 i mam wysokiej jakości film z drogi, często wyższej niż jakiś tani rejestrator. Potem kasuję albo zgrywam jeśli coś ciekawego było. Do rozmów jest zestaw głośnomówiący więc nie ma problemu z korzystaniem z telefonu. Tylko jeśli potrzebuję navi to wtedy nie mogę nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może co to takiego MDV-2290 Somikon ? Dostałem na maila propozycję zakupu ze sklepu gdzie zawsze kupuję licencje Kaspersky-ego i nie wiem czy się ośmieszają tym czy to jednak sensowny sprzęt?

Na moje oko 120 stopni to troche za maly kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że może się takie coś przydać - widziałem już parę "ciekawych" akcji przed sobą na drodze, które dobrze by było nagrać i być spokojnym o siebie... gdyby co :wink: Na alle jest trochę tego, ale sugestie i porady jak najbardziej wskazane.

Ja kupiłem mała, gabarytowo jak składany kluczyk od Audi... Mobius ActionCam, z wysyłką od kitajców wyszło z 210zł razem z mocowaniem na szybkę ;)

nie ma GPS, nie ma podglądu na zywo, wkładasz kartę podłaczasz zasilanko lub jedziesz na baterii i nagrywasz w FullHD, jakościowo filmiki są jak najbardziej ok nawet w nocy. Jak na takie małe pudełeczko to wg mnie warte swojej ceny. W Polsce ktoś na allegro tym handlował, ale dorzucał ponad 100zł swojej marży...

tu macie nagranie w nocy co prawda w mieście:

a tu w dzień:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...