Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypiący kokpit po wymainie przedniej szyby


skorapl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko.: W zeszłym tygodniu wymieniłem w aucie przednią szybe. Od tej pory na jakichkolwiek wybojach, dziurach strasznie trzeszczy kokpit po stronie kierowcy. Czy jest to wina żle zamontowanej szyby czy dziwny zbieg okoliczności?? z tego co czytam na forum każdy pisze ze audi strasznie dba o takie detale i nie ma prawa nic halasować w środku. prosze o pomoc. Co o tym sądzicie?? Jestem w stanie coś sam zrobić czy dzwonić do firmy ktora wymieniła mi szybe i z nimi sie dogadac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo dzwoń do nich.

U mnie przednia skrzypiała tylko pierwszego dnia po wymianie, bo klej się jeszcze nie utwardził a potem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja mam cicha nadzieje ze w tym problem. Mysłałem, żeby dać im czas do przyszlego poniedziaLku az wroce z wakacji, jezeli do tego czasu nie uspokoji sie kokpit to bede dzwonil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kokpit zapewne a plastikowe uszczelki po bokach szyby.Możesz czymś psiknąć pod uszczelkę ,po wymianie szyby mam ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie za mocno usiadła szyba i opiera się na plastikach przedniego słupka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie za mocno usiadła szyba i opiera się na plastikach przedniego słupka?

na oko wydaje sie ze szyba jest ok osadzona, nie mam pojecia co to, ja mam wrazenie jakby kokpit, moze UCINIAK ma racje i to uszczelki

.

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

To nie kokpit zapewne a plastikowe uszczelki po bokach szyby.Możesz czymś psiknąć pod uszczelkę ,po wymianie szyby mam ten sam problem.

uporałeś się jakoś z tym problemem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pewien że to szyba tak trzeszczy/ociera po przeczytaniu troszkę na temat w necie poszedłem do auta z wd40. Popsikałem z boku na dole pod uszczelki i jakiś czas było ok tak na dłuższą mete to nie wiem co z tym zrobić.Najlepiej tak jak wszystko mieć w oryginale bo grzebane to właśnie tak jest . A zależy jakie to trzeszczenie jeszcze bo u mnie dosyć delikatnie trzeszczy. Wcześniej po zamontowaniu szyby strasznie trzeszczało i okazało się że to antenka płaska przyklejana do szyby od zestawu gsm. Debile przykleili ją do szyby na wysokości deski i obcierała szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pewien że to szyba tak trzeszczy/ociera po przeczytaniu troszkę na temat w necie poszedłem do auta z wd40. Popsikałem z boku na dole pod uszczelki i jakiś czas było ok tak na dłuższą mete to nie wiem co z tym zrobić.Najlepiej tak jak wszystko mieć w oryginale bo grzebane to właśnie tak jest . A zależy jakie to trzeszczenie jeszcze bo u mnie dosyć delikatnie trzeszczy. Wcześniej po zamontowaniu szyby strasznie trzeszczało i okazało się że to antenka płaska przyklejana do szyby od zestawu gsm. Debile przykleili ją do szyby na wysokości deski i obcierała szok.

u mnie tez problemem byla ta antenka :) dzisiaj bylem z autem, sprawdzili, i wlasnie ten element ocieral o szybe, poprawili i narazie jest ok, jutro jade w trase to przekonam sie czy faktycznie pomogło. Dam znać

teraz pozostał tylko problem z fotelem od kierowcy ktory tez trzeszczy jak cholera, ale tego bylem swiadom przy kupnie auta. musze sie zajac tym problemem bo coraz czesciej zaczyna halasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak trzeszczała w zime jak było -5 tez się zastanawiałem co to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...