Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwiek w prawym kole ( film)


artur98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1. Otóż około 3 tyg temu wymieniłem zawieszenie ori na gwint w mojej b6, odrazu po wymianie zaczeły sie stuki w przodzie, ogolnie słychać takie puki na dziurach, pojechałem do mechanika i po obejrzeniu auta powiedział ze łączniki stabilizatora + gorny prawy wahacz moze być do wymiany i prawdopodobnie to może być przyczyna, po wymianie stukanie moze jest troche mniejsze ale nie do konca znikło, ( a co powiecie o gumach na stabilizatorze? spróbować wymienić je ? )

2. Przy wymianie zawieszenia wymieniłem tez komplet tarcz przod+tyl + klocki, i tutaj moje pytanie po okolo tyg od wymienienia tarcz+klockow+ gwintu zaczol sie ten dźwięk ktory możecie usłyszeć na filmie, jest on dosc denerwujacy przy otwartym oknie (przy zamkniętym tego nie slychac), dzwiek slychac przy ruszaniu i hamowaniu oraz czasem przy jezdzie. TUTAJ film

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 22:32 ----------

nikt sie nie spotkal z takim przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale ja bym się przyglądnął hamulcowi ręcznemu bo u mnie były podobne dźwięki jak ręczny słabo trzymał/zapiekły się elementy układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...