Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki jutro będę działał mam nadzieję a jak nie to w sobotę i zobaczymy co się uruchomi a co nie. Może zadziała US :naughty: choć w co wątpię hehe :wink:

Ps. widzę że zajmujesz się takimi rzeczami to jak będę miał problemy jakieś kiedyś w przyszłości będę się odzywał bo do WRC mam 70 km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki będę się odzywał w temacie jak sprawdzę u siebie działanie tego kodowania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzałem u siebie miałem kod 00001 zmieniałem na 0000(2,3,4) i nic jedynie na skandynawie działało i na kanadę to świeciły się tylko postojowe a na us żadnej reakcji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 21:20 ----------

Czyli wychodzi na to ze kolega twix ma albo mce z wersji usa albo cale b6 zza oceanu.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być. A już myślałem że pójdzie gładko i się będę cieszył modem. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziała na US :wink: Potrzebne kierunki 2-włuknowe. Jedno włukno daje prąd na postoju a drugie przy włączeniu kierunków :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są takie żarówki W21/5W LED 60x SMD 3528 Dual Color 7443 T20 w3x16q (3362320706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale do B5 , zwykłe są ale czy ledowe są ??

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Jednak są , dla zainteresowanych P21/5W Bay15d LED 60x SMD 3528 12V Amerykańskie FV (3362321611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , ciekawe jak to świeci . Rozumiem że 21W pomarańczowe to kierunek a 5W białe to pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...