Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nice Car:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładne wygląda a jak wymiata... Przypomina mi się jak testowaliśmy ją na k04 bez środkowego i końcowego, miałem przyjemność przejechać się przedpremierowo, jak z auta wysiadłem to się cząsłem. A potem wypisuje na forum że moja coś nie chce iść :grin: Jeszcze raz dzięki za niebieską, gdyby nie Ty to Anka by się nudziła a tak ma za co mnie opierdalać :decayed:

Opublikowano

Jest bardzo dobrze ! sline plus w kombi miażdży !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ma byc krzykliwie :naughty: tym czasowo faza próbna, ale prawdopodobnie ten kolor zostanie:banan:

DSC_2376.jpg

DSC_2375.jpg

Opublikowano

jakiej firmy,uzyles folie do obklejania,za***iście wyglada;)

ogolnie,autko mega fajnie wyglada:shock3:

Opublikowano
  • Autor
jakiej firmy,uzyles folie do obklejania,za***iście wyglada;)

ogolnie,autko mega fajnie wyglada:shock3:

pomalowalem czyms takim

DSC_2686.jpg

Opublikowano
jakiej firmy,uzyles folie do obklejania,za***iście wyglada;)

ogolnie,autko mega fajnie wyglada:shock3:

pomalowalem czyms takim

http://s4.postimg.org/8tf0naejd/DSC_2686.jpg

o to malowane bylo:kox:super ci to wyszlo:good:

Opublikowano

Nie tylko listwy w środku sa krzykliwe, krzykliwie zachowuje sie też auto na zewnątrz

Opublikowano

dekory fajnie Ci wyszly cos innego niz wiekszosc uzytkownikow na forum :wink:

ale z ta tuba to przesadziles :decayed:

mody w dobra strone ida:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
dekory fajnie Ci wyszly cos innego niz wiekszosc uzytkownikow na forum :wink:

ale z ta tuba to przesadziles :decayed:

mody w dobra strone ida:thumbup1:

moze z tuba przesadzilem, ale plecy dobrze masuje:decayed: z dekorami troszke zaryzykowalem, ale wygloda naprawde zacnie:banan:

---------- Post dopisany 05-03-2014 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 12:55 ----------

planuje jeszcze zaciski prysnac na ten sam kolor co dekory:gicior:

Opublikowano

Silnik po lekkich modach:naughty: Turbo K04:naughty: FMIC :naughty: TIP

jaki wynik?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie mam pojecia jeszcze nie byla na Hamowni:dontknow: musze zrobic Re-map bo cos jest nie tak. Byla juz z wirusem tylko graty wrzycilem idzie dobre:naughty: ale nie jest ok, bo na starcie troszke przeladowywuje, a na 4 i 5 biegu przy pelnym bucie nie jedzie rowno:wallbash:

Opublikowano

fajne te dekory, tylko ja bym nie malował popiołek i ramki biegów, ale listwy i kokpit super

Opublikowano
  • Autor

DSC_2737.jpg

DSC_2741.jpg

DSC_2743.jpg

DSC_2746.jpg

DSC_2748.jpg

DSC_2753.jpg

DSC_2756.jpg

DSC_2766.jpg

images.jpg

Opublikowano

ladne wnetrze dekory sie elegancko prezentuja:thumbup1:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Mam w glowie taki plan by zrobic czarna podsufitowke i lmpki pomalowac w ten sam kolor co dekory :decayed: czy bedzie sie to podobac, to rzecz gustu:naughty: ale probowac trzeba by sie wyrozniac:naughty:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Edytowane przez Tommikrol

Opublikowano

Furmanka zacna.....co robiłeś kolego z wydechem ???

Opublikowano
  • Autor

Furmanka zacna.....co robiłeś kolego z wydechem

Kat zostal zastapiony DP i wyciety srotkowy wydech koncowe zostay seryjne, ale przydalyby sie jakies supersprint'a tylko skad kase na to wszystko.

Taka mala zmiana klimatu!!!

857d61caf2bf93a0.jpg

6371abdddf4396e8.jpg

5ace3e18df4f235d.jpg

0501bff6e21dd993.jpg

66f42e94b1e3842c.jpg

Edytowane przez Tommikrol

  • 1 rok później...
Opublikowano

Pozwole sobie zrobić aktuala, wszystkie nasze auta poszły w dark line w tym sezonie, wszystkie bo mam na myśli 4 sztuki

134129351_sqsnpqw.jpg

Opublikowano

pieknie pieknie czarne ryje super robia PGS15700 ma sciemniane lampy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.