Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy kluczyk (scyzoryk)


Hardjack

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad dorobieniem kluczyka do swojej Audi. Prawdę mówiąc mam tylko jeden, którym mogę odpalić samochód. W zapasie mam tylko serwisowy. Prosiłbym o napisanie co i jak trzeba zrobić, aby dorobić nowy kluczyk i za dużo nie przepłacić. Wiem że muszę kupić tzw. "czysty" klucz, dorobić go, ale nie wiem do końca co z immo? Proszę o napisanie przybliżonej ceny takiej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej by wyszło jakbyś przełożył pastylkę z kluczka serwisowego do nowego kluczyka.

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilot-266131/

centralny masz ori czy jakiś dokładany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to sklonować obecny kluczyk i będzie wtedy jeszcze jeden, dodatkowy, który od razu będzie odpalał samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwisowym nie mogę odpalać samochodu więc nie wiem o czym piszesz. Centralny jest ori. A4 wychodziły w ogóle bez centralnego? :shock3: Szogun, orientujesz się jaka cena za takie sklonowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serwisowym nie mogę odpalać samochodu więc nie wiem o czym piszesz. Centralny jest ori. A4 wychodziły w ogóle bez centralnego?

Bardziej chodziło mi o to czy samochód otwierasz przez przekręcenie kluczyka w drzwiach czy radiowo z pilota (bo nie wiem czy w '96 była w ogóle opcja otwierania z pilota). Jak chcesz dorobić scyzoryk i mieć otwieranie z pilota to prawdopodobnie będziesz musiał jeszcze pompkę centralnego zmienić jeżeli aktualnie otwierasz i zamykasz tylko przez przekręcenie klucza w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...