Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CB UNIDEN PRO 520 XL


Rekomendowane odpowiedzi

już kupiłem 520xl + president florida i mi tez sieja hidy. Wymiana przetwornic zalatwi sprawę, przekładałem przetwornice od kolegi i wszystko smiga aż miło. Hidy kupowałem jak były jeszcze po 450 zł najtansze, teraz najtansze sa po 170 a w dodatku lepsze bo nie sieja po cb:) Co za dziadostwo, na szczescie nowa bryka bedzie juz bez hidow tylko ori xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,naprawdę Ci "sieja" HIDy ? Gdzies czytałem że poprzedni właściciel Twojego auta wkładał HIDy nie zakłócajace CB :cool1:

Co do zestawu- :good:

wlasnie tez sie zastanawiam skad ten wniosek skoro Cuber jezdzil bez radyjka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady robić dziurkę w karoserii :kwasny: magnesówek i uchwycików u nas chyba pod dostatkiem...

Hehehe. Doskonale Cię rozumiem. Aczkolwiek to jedyne słuszne rozwiązanie. Magnesy i uchwyty to tylko półśrodki.

Żeby nie było. Na razie sam jeżdżę z magnesem, ale to rozwiązanie chwilowe. Już planuję jak wykonać porządną instalację CB.

Wiesz. To tak samo jak z jazdą na alusach. Po co, skoro można założyć stalowe fele i "ładne" Kołpaki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie wygląda na gotowo;)

cbtp3.th.jpg

cb1ew8.th.jpg

Planowałem gruchę gdzieś podwiesić ale w zasadzie nie za bardzo jest gdzie, zastosowane rozwiązanie jest bardzo poręczne :>

Przewód antenowy puszczony progami, z zasilaniem podłączyłem się pod zapalniczkę, ale od tyłu :polew:. Nie widać żadnych przewodów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identycznie mam i własnie się zastanawiam czy są gdzieś chwytaki na gruszkę montowane na kratkach nawiewu? widział ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identycznie mam i własnie się zastanawiam czy są gdzieś chwytaki na gruszkę montowane na kratkach nawiewu? widział ktoś?

Generalnie w sklepie nie znajdziesz, ale możesz zrobić taki uchwyt sam.

Kup jakiś odświerzacz (z tych montowanych na kratce), zdemontuj czteroramienny chwytak i do niego przykręć uchwyt mikrofonu. Sprawdzone to, proste w wykonaniu i tanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identycznie mam i własnie się zastanawiam czy są gdzieś chwytaki na gruszkę montowane na kratkach nawiewu? widział ktoś?

ja dostalem do cobry 75wx taka blaszke z uchwytem na gruszke, jest zagieta i ma dziurki na sruby ale w moim peugeocie do tej pory wystarczalo wcisnac blaszke miedzy nawiew a deske i trzymalo jak zloto a demonotaz zajmowal 2 sekundy...

podejrzewam ze w audi ze wzgledu na lepsze spasowanie moze byc problem zeby to jakos wcisnac... jeszcze nie probowalem...

..

ooo cos takiego mam:

http://allegro.pl/item419715287_uchwyt_do_gruszki_cb_serwis_cb.html

wystarczylo podgiac odpowiednio blaszke zeby byla pod katem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...