Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bulgotanie w zbiorniczku wspomagania POMOCY


Grztom

Rekomendowane odpowiedzi

Regenerowalem ostatnio pompe wspomagania, odpowietrzyłem układ i było jeszcze spokojnie a po chwili zaczeło tak bulgotać w zbiorniczku ze jak przegazuje to sie wylewa z niego, układ jest raczej szczelny. Co to moze być? Pomóżcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zbiorniczku powinno być sitko,zobacz czy nie wypadło ze swojego miejsca-powinno siedzieć w takich prowadnicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzi na swoim miejscu juz go sprawdzałem :/

na forum alfy czytałem zeby wymienić zbiorniczek i podobno spokój, co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze zapowietrzony układ i sitko nie do końca siedzi,też tak miałem,że niby sitko na miejscu a bulgotało,po dociśnięciu sitka spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe ze jeszcze zapowietrzony juz wiele razy go odpowietrzałem, a te sitko no nie wiem jeszcze spróbuje go docisnąć ale jakos wątpie ze sie da jeszcze.

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 20:57 ----------

problem rozwiązany, sitko było zatkany w zbiorniczku, wymieniłem zbiorniczek i po problemie, tylko pompa jeszcze jakos brzęczy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Ci radze spradz czy to sitko jest napewno tak jak powinno byc, u mnie na pozor tez siedzialo dobrze do kiedy kupilem nowy zbiorniczek i zobaczylem ze powinno byc wsadzone troche pod innym kontem niz moje

patrz ostatni post http://a4-klub.pl/kupie-23/zbiorniczek-plyn-wspomagania-b5-279934/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo tylko ze po zmianie mi tam juz nie bulgota, został jedynie problem tej jęczącej pompy dodam ze gdy jest zimny to jej prawie wcale nie słychac dopiero jak sie zagrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniałem ale zmienie jeszcze raz tym razem sróbuje febiego 6162 a nie G004. Zmieniałem tez przewod łączący maglownice z tą chłodniczką wspomagania i załozyłem o troche wiekszym przekroju ale to chyba nic nie robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zmienie jutro ten płyn i zobaczymy co będzie : )

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 16:21 ----------

po wymianie oleju nic sie niestety nie uciszyło dalej po rozgrzaniu pompa jęczy, chyba pozostaje wymiana pompy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...