Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złe wskazania poziomu paliwa - problem


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem musze znalezc jakis plywak bo raczej samej plytki nie dostane bo juz w zasadzie troche szukalem. Ale myslalem ze sama plytke mozna wydrukowac bo zawsze to lepsza nowa niz kolejna ktora zaraz moglaby sie wytrzec ale koles ktory sie tym zajmuje powiedzial mi ze to porcelana/ceramika jakas i ze samo wydrukowanie drogie nie jest tyle ze zaprojektowanie tego i przygotowanie do produkcji jest drogie i jedna plytka zamknelaby sie w kwocie kilku stowek ale nie powiedzial mi ile dokladnie bo skwitowal ze po prostu by sie nie oplacalo. Co innego gdyby to bylo wieksze zamowienie to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pływak

- licznik

- instalacja

Pływak łatwo sprawdzić zaglądając do baku, a jeszcze łatwiej vagiem - w którymś bloku można podejrzeć ile mamy litrów i rezystancję czujnika poziomu ale nie pamiętam dokładnie numeru

Licznik też vagim, test wyjść - Output test ale nie sprawdzimy tym testem zimnych łutów lub padnięty stabilizator napięcia.

Jak pada stabilizator napięcia to świrują albo błędnie są wskazywane temp. płynu chłodniczego i poziomu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...