Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka folia do przyciemniania szyb


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jaka folie byscie polecili do przyciemnienia szyb? nie bede wydalal 400zl na scieme gdzie moge zrobic to sam. widzialem jak to robia w profesjonalnym zakladzie i zrobie to dokladnie tak samo, nie wiem za co oni tyle kasy biora. bo napewno folia nie kosztuje 300zl. moze ktos sciemnial sam szybki i ma juz folie rok dwa i moze polecic taka ktora zaraz nie wyblaknie ani sie nie odklei. czy te folie po 30 zl za 3m sa cos warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie-Honda Civic-z pomoca kolegi naklejałem folię kupioną z alle... Tania i wydajna.Wyszło bardzo ładnie,praktycznie nie było żadnych purchli powietrza.Od słońca i nagrzewania nic nie schodziło.Po ok 3 latach sprzedałem auto i nic się nie działo.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting W Audi też mam przyciemnione,ale na tylnej są bąble a poza tym się łuszczy:kwasny:Już kupiłem taką ściemę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup folie za 60-90zł i będzie spoko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folii termokurczliwych jest bardzo dużo. Metalizowane 2 warstwowe, 5 warstwowe itd. itp. Ja sam zakładam folie IQ które według mnie są jednymi z lepszych na rynku i z reguły klienci decyduja sie na własnie ten typ folii.

Magicbattle "widzialem jak to robia w profesjonalnym zakladzie i zrobie to dokladnie tak samo, nie wiem za co oni tyle kasy biora" - jak przyciemnisz sam to zobaczysz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...