Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po podłączeniu Concert III


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu zaznaczę że szukałem na forum rozwiązania problemu i znalazłem kilka tematów ale nic takiego jak u mnie tak więc do rzeczy , założyłem radyjko Concert III i problem polega na tym że nie gra mi cały tył i po wyłączeniu radyjka słychać cały czas szum w głośnikach przód nawet po wyjęciu klucza , no i jeszcze słabo ściąga fale radiowe a na starym radyjku jest ok , na fisie mi wyświetla informacje po przekręceniu klucza itp. działa spotkał się ktoś z takimi problemami ?

zapomniałem dodać nie mam bosse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radio było wcześniej? masz aktywny tył? tzn w prawym boczku bagażnika jest sub i wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma subwoofer z tyłu fabryczny jak i pozostałe głośniki w drzwiach poprzednio było radyjko 1 din Blaupunkta.

Problem rozwiązany już jest dziękuję za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak rozwiązałeś problem - może inni też skorzystają.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nie grającego tyłu był banalny na radyjku było wyłączone nagłośnienie tyłu a jeżeli chodzi o ten szum i ten odbiór radia to pomiędzy kablem antenowym tym oryginalnym a radiem był podłączony nie wiem dokładnie co ale chyba separator podpięty jest do niego kabel antenowy i jeden kabelek chyba włączanie anteny z radia tak na moje oko po usunięciu tego separatora jest wszystko ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów ja mam problem z radiem ale taki ze jak chce dac głosniej to albo sie zgłasnia albo ścisza tak jak by cos nie łączyło albo nie wiem co myslicznie radio zepsute czy tak jest orginalnie ???? RADIO CD AUDI CONCERT A4 A6 TT CHOWANE GAŁKI 22 CM (3385642307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie mam radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie, wrocilem po prawie 2 tyg z urlopu do PL ide do garazu do swojej Adi odpalam i patrze ze moje radio Concert III nie daje oznak życia zero reakcji, zmieniarka w schowku odpala sie. pomyslalem, ze moze radio zalałem po tym jak odgrzybialem klime "Plakiem" ale auto mial;em odpalone wowczas z godzine na max nawiewie na max + temp i radio gralo po tym zabiegu przez 2 tygodnie. Wiec wyjalem radio aby sprawdzic co tam z nim jest. Wyjałem radyjko, zdjalem gorna oslone aby sprawdzic czy cos naplynelo na plytke z elektronika i czy cos jest spalone ale wszystko wyglada jak z fabryki czysciutkie. Sprawdzilem bezpieczniki w aucie jak i w radiu i wszystkie wygladaja OK. nie mam pojecia co moglo sie stac z tym radyjkiem. Ktos moze mial cos takiego i moglbym mnie nakierowac? radio kupilem 1,5 miesiaca temu ale mialem jedynie gware rozruchowa na nie.

Ile jest bezpiecznikow odpowiedzialnych za radio w aucie jeden siedzi w konsoli bezpiecznikow z lewej strony deski rodzielcznej, drugi bezpiecznik siedzi w tylnej sciance radia, jest jeszcze jakis inny bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...