Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy tył Avant


Olszak86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem sobie przyciemnić folią czarną ciemną bądź jasną kierunki i wsteczny. Pytanie czy ktoś ma coś takiego lub mógłby mi wykonać VT. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie. Jak ktoś ci wjedzie w tył i będzie trochę ogarnięty w temacie to powie, że kierunków dobrze nie widział bo masz folią przyciemnione i stajesz się sprawcą kolizji. Jak już musisz to przyciemnij sobie delikatnie sprayem ale to też w razie czego jesteś sprawcą a nie poszkodowanym. Ja tego nie robiłem więc nie podpowiem ale naprawdę nie polecam. Decyzja i tak należy do Ciebie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwazne stwierdzenie co do tego sprawcy wypadku. Pierwsza rzecz : nawet jak nie wlaczysz kierunku i ktos Ci zaparkuje w d*pie, to wina jest parkujacego. Druga rzecz, w zadnym wypadku nie widoczny kierunek nie bedzie dostatecznym argumentem aby wine wypadku zwalic na lampy. Nie ma takiej mozliwosci. Liczy sie swiatlo stopu. Nie mniej jednak, ten z tylu ma zachowac regule ograniczonego zaufania i zachowac odpowiednia odleglosc. Trzecia rzecz, winowajce raczej sie uznaje po zasadzie tego, kto mial pierwszenstwo.

Np jedziesz, ktos z glownej Cie puszcza, wjezdzasz, uderza w Ciebie i ZADNE tlumaczenia nie pomoga ze Cie puscil, ze miales kierunek itp. Inna sytuacja jest w przypadku swiatel pozycyjnych, gdzie to ich brak oznacza w nocy totalny brak zauwazenia auta.

Wyobrazasz sobie, ze ktos Ci w jedzie w dupe, a nie wyplaca Ci OC bo masz peknieta lampe przod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nikt mi w dupe nie wjedzie lekko przyciemniając kierunek i wsteczny. Przecież nie chce przyciemniac stopów. I nie na całkiem czarno. Delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem oklejone lampy tylne w pasku b3 i mialem problemy. Na szczescie nikt mi nie wjechal w tyl. Nie raz widzialem nawet w programie Drogówka ile to problemów jest z policją jak ma sie oklejone lub dymione lampy. W jednym odcinku nawet wjechał ktos w tył lepkowi tunningowanym golfem 2 z folią na lampach i nie bylo tlumaczenia ze ten z tylu odstepu nie zachowal. Policja nie patrzy czy masz oklejone kierunki pozycje czy coś innego. Ingerencja w lampy (np oklejenie) pozbawia je homologacji czyli auto dla policji jest niesprawne a niesprawnym samochodem poruszac się po drogach publicznych nie możesz. Nie twierdze ze trafi sie policjant niekumaty i sie nie przyczepi ale prawdopodobienstwo ze uznają takiego kierowce za sprawce jest duże i oczywiście dowód leci nawet jak sie nie wiele stało. Takich absurdów to nie ma ze jak ktoś ci wjedzie w dupe a masz pęknięta lampe przód to ci nie wypłacą chociaż i tak ciezko wywalczyć odszkodowanie od ubezpieczyciela. Jak masz zamontowany xenon w zwykłej lampie i uczestniczysz w wypadku czołowym i uczestnik powie żę oslepiły go twoje xenony to też nie jestes sprawcą?

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

jak zrobisz delikatnie i tylko kierunki to mysle ze bedzie bez lipy ale sprayem chyba ladniej wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Dzięki za wypowiedzi wstawie foto jak bd skończone.

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Miałem w audi 80 b3 z tyłu komplet ori hella black. Ogólnie świeciły w słońcu kiepsko ale nikt mi nie migał i nic nie mówił ze mnie nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ori hela black raczej problemu nie ma. Ja mialem kierunki przednie i problemow nie bylo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne przymiarki zrobione. Musze nałożyć folie drugi raz bo tym razem mi nie wyszło. Ale tak to miało wyglądać i jestem bardzo zadowolony. kierunek i wsteczny świecą praktycznie niemal tak samo jak bez folii. Efekt na żywo lepszy niestety foto zrobione Kalkulatorem.

1071132_533530283361539_1044628175_o.jpg

1073707_533530366694864_1511399416_o.jpg

1074670_533530436694857_1570266813_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poliftowe to mało co się różnią od przed liftowych

Ba, niektorzy jak maja lampe przedlift i polift na stole, to potrafia sie pomylic w odroznianiu. Ale jak faktycznie zalozysz poliftowa lampe na auto to juz jej nie zdejmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat. Folii nie będzie. Poczytałem troche forum i chyba najsensowniej bd założyc z tyłu polift i z przodu też. Bez zbędnej wiochy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...